Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

सडकको कथामा सिमान्तको कम्पोज (भिडियो सहित)

admin

बाल गायक सिर्जन त्रिपाठिको नयाँ गीत ‘रोएर सकिएन’ सार्वजनिक भएको छ । सडक बालबालिकाको कथा बोकेको गीत भिडियो सहित सार्वजनिक भएको हो ।

नवीन मिश्रको शब्द रहेको गीतमा सिमान्त सन्तोष र आमोस तामाङको सङ्गीत र सङ्कलन रहेको छ । युवराज वाइवाले निर्देशन गरेको गीतको भिडियोमा सडक बालबालिकाहरुले भोग्नुपरेको कष्टपूर्ण जिवनशैलीलाई मार्मिक ढङ्गले प्रस्तुत गरिएको छ ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको