Logo
28 Nov 2023    १२ मंसिर २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

दुर्गा प्रसाईंका स्वकीय सचिव पक्राउ सुनको मूल्य हालसम्मकै उच्च देशभरीका कारागारमा योग शिविर चलाइने काठमाडौं महानगरपालिका को सडक तथा नदी किनारमा आगो बाल्न निषेध इजरायल र हमास बीच युद्धविराम दुई दिन थप, के छुट्लान विपिन जाेशी? लोकसेवा आयोगको सबैभन्दा धेरै परीक्षा दिने सर्लाहीका, नाम निकाल्ने गुल्मीका

सडकको कथामा सिमान्तको कम्पोज (भिडियो सहित)

admin

बाल गायक सिर्जन त्रिपाठिको नयाँ गीत ‘रोएर सकिएन’ सार्वजनिक भएको छ । सडक बालबालिकाको कथा बोकेको गीत भिडियो सहित सार्वजनिक भएको हो ।

नवीन मिश्रको शब्द रहेको गीतमा सिमान्त सन्तोष र आमोस तामाङको सङ्गीत र सङ्कलन रहेको छ । युवराज वाइवाले निर्देशन गरेको गीतको भिडियोमा सडक बालबालिकाहरुले भोग्नुपरेको कष्टपूर्ण जिवनशैलीलाई मार्मिक ढङ्गले प्रस्तुत गरिएको छ ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको