Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

सार्वजनिक यातायातमा सामूहिक बलात्कार प्रकरणका ५ जना पक्राउ

admin

राजधानीका सार्वजनिक सवारीसाधनहरु महिला तथा बालिकाका लागि असुरक्षित हुन थालेका छन् । काठमाडौंको चक्रपथमा सार्वजनिक यातायातका सवारीचालक र सहचालकहरुले एक बालिकालाई सामुहिक बलात्कार गरेको घटना बाहिरिएसँगै यहाँका सार्वजनिक गाडीहरु असुरक्षित भएको भेटिएको हो ।

गत फागुन १७ गते बल्खुमा निस्किएकी १५ वर्षीया बालिकालाई बा.४.ख.३८५१ नम्बरको गाडीचालक र सहचालकले लगेर १० दिनसम्म विभिन्न स्थानमा बन्धक बनाएर सामुहिक बलात्कार गरेका थिए । उक्त गाडीका चालक सन्तोष घिमिरे र सहचालक दिवस गड्तौलासहित बा २ ख २१९५ नम्बरको गाडीका चालक भोला तामाङ्ग, सहचालक चन्द्रबहादुर सापकोटा र अर्को गाडीका सहचालक सुदिप बजगाईले बलात्कार गरेको महानगरीय प्रहरी परीसर काठमाडौका प्रमुख प्रहरी बरिष्ठ उपरिक्षक विश्वराज पोखरेलले जानकारी दिए ।

उनीहरुले बालिकालाई फागुन १७ गते साँझ बसुन्धरा ग्यारेजमा, १८ देखि २४ गतेसम्म ललितपुरको हरिसिद्धिस्थित कोठामा, २४ र २५ गते गाडीमै र २७ गते स्वयम्भु ग्यारेजमा राखेर बलात्कार गरेको प्रहरीले जनाएको छ । लगातार बलात्कार गरेका उनीहरुले फागुन २८ गते बालिकालाई गर्भनिरोधक औषधी खुवाएर २ सय ५० रुपैँया दिई स्वयम्भुमा लगेर छाडेका थिए । प्रहरीले घटनामा संलग्न ५ जनालाई पक्राउ गरी जवर्जस्ती करणी मुद्दा अन्तर्गत अनुसन्धान गरिरहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको