Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

फिफा कन्फेडेरेसन कपः मेक्सिकोद्वारा न्युजिल्यान्ड पराजित

admin

काठमाडौं । रुसमा जारी फिफा कन्फेडेरेसन कप फुटबलमा मेक्सिकोले न्युजिल्यान्डलाई पराजित गरेको छ ।  बुधबार राती भएको खेलमा मेक्सिकोले न्युजिल्यान्डलाई २ – १ ले पराजित गरेको हो ।
सोचिमा भएको खेलमा मेक्सिकोलाई जित दिलाउन राउल जिमेनेज र ओरिबे पेराल्टाले समान एक एक गोल गरे । न्युजिल्यान्डका कृष उडले एक गोल फर्काए । खेलमा सुरुवाती अग्रता भने न्युजिल्यान्डले पहिलो हाफको ४२ औं मिनेटमा उडको गोलबाट लिएको थियो । तर, दोस्रो हाफमा मेक्सिको खेलमा फर्कदै जित निकाल्यो ।
दोस्रो हाफको ५४ औं मिनेटमा जिमेनेजले गोल गर्दै खेल  १ – १ को बराबरीमा ल्याए । खेलको ७२ औं मिनेटमा पेराल्टाले गोल गर्दै मेक्सिकोलाई २ – १ को अग्रता दिलाए । त्यसपछि खेलमा थप गोल हुन् सकेन र खेल मेक्सिको पक्षमा गयो ।
जितसँगै मेक्सिको समूह ए को शिर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । र, मेक्सिकोको सेमिफाइनल सम्भावना बलियो बनेको छ । पहिलो खेलमा पोर्चुगलसँग अंक बढेको मेक्सिकोले २ खेलबाट ४ अंक जोडेको छ । यस समूहमा पोर्चुगलको पनि ४ अंक छ तर गोल अन्तरमा मेक्सिको अघि छ । पराजित न्युजिल्यान्ड अंकबिहिन छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको