Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

न्यूजील्याण्डले पाकिस्तानलाई हरायो अनमोल केसी नर्भिक अस्पतालमा भर्ना ५१ देशका आरोहीले लिए अनुमति एमाले बागमती प्रदेशको अध्यक्षमा कैलाश ढुंगेल विजयी आजदेखि सोह्र श्राद्ध सुरु प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज स्वदेश फर्किंदै

फिफा कन्फेडेरेसन कपः मेक्सिकोद्वारा न्युजिल्यान्ड पराजित

admin

काठमाडौं । रुसमा जारी फिफा कन्फेडेरेसन कप फुटबलमा मेक्सिकोले न्युजिल्यान्डलाई पराजित गरेको छ ।  बुधबार राती भएको खेलमा मेक्सिकोले न्युजिल्यान्डलाई २ – १ ले पराजित गरेको हो ।
सोचिमा भएको खेलमा मेक्सिकोलाई जित दिलाउन राउल जिमेनेज र ओरिबे पेराल्टाले समान एक एक गोल गरे । न्युजिल्यान्डका कृष उडले एक गोल फर्काए । खेलमा सुरुवाती अग्रता भने न्युजिल्यान्डले पहिलो हाफको ४२ औं मिनेटमा उडको गोलबाट लिएको थियो । तर, दोस्रो हाफमा मेक्सिको खेलमा फर्कदै जित निकाल्यो ।
दोस्रो हाफको ५४ औं मिनेटमा जिमेनेजले गोल गर्दै खेल  १ – १ को बराबरीमा ल्याए । खेलको ७२ औं मिनेटमा पेराल्टाले गोल गर्दै मेक्सिकोलाई २ – १ को अग्रता दिलाए । त्यसपछि खेलमा थप गोल हुन् सकेन र खेल मेक्सिको पक्षमा गयो ।
जितसँगै मेक्सिको समूह ए को शिर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । र, मेक्सिकोको सेमिफाइनल सम्भावना बलियो बनेको छ । पहिलो खेलमा पोर्चुगलसँग अंक बढेको मेक्सिकोले २ खेलबाट ४ अंक जोडेको छ । यस समूहमा पोर्चुगलको पनि ४ अंक छ तर गोल अन्तरमा मेक्सिको अघि छ । पराजित न्युजिल्यान्ड अंकबिहिन छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको