Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

श्रृंखलावद्ध चोरीमा ११ वर्षका बालकको संलग्नता

admin

पर्वत -पर्वतका एक जना बालक ठूलादेखि साना चोरीका घटनामा संलग्न देखिएका छन् ।

पर्वत जिल्लामा विगत केही महिनादेखि विभिन्न स्थानहरुमा भएका चोरीका घटनामा ११ बर्षीया बालककै संलग्नता रहेको पुष्टि भएको हो ।  जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले दिएको जानकारी अनुसार ११ बर्षीय जीवन दमै (नाम परिवर्तन) नै विभिन्न मितिमा भएका चोरीमा संलग्न भएको देखिएको छ ।

कुस्माको मेलमिलाप चोकमा जिपमा राखेको नगद चोरी गरेर भाग्दै गरेको अवस्थामा उनी पक्राउ परेपछि यसअघि पर्वत, बागलुङ र म्याग्दीमा भएका धेरै चोरीका घटनामा आफू संलग्न भएको उनले स्वीकार गरेका छन् । पर्वतको मोदी गाउँपालिका ४ बस्ने २२ बर्षीय हिरा पुनले सोमबार कुस्मा बजारमा रहेको एक बैंकबाट झिकेर जिपमा राखेको ९० हजार रुपैयाँ नगदसहितको झोला चोरी गरेर भाग्दै गर्दा ती बालक पक्राउ परेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको