Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

श्रृंखलावद्ध चोरीमा ११ वर्षका बालकको संलग्नता

admin

पर्वत -पर्वतका एक जना बालक ठूलादेखि साना चोरीका घटनामा संलग्न देखिएका छन् ।

पर्वत जिल्लामा विगत केही महिनादेखि विभिन्न स्थानहरुमा भएका चोरीका घटनामा ११ बर्षीया बालककै संलग्नता रहेको पुष्टि भएको हो ।  जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्वतले दिएको जानकारी अनुसार ११ बर्षीय जीवन दमै (नाम परिवर्तन) नै विभिन्न मितिमा भएका चोरीमा संलग्न भएको देखिएको छ ।

कुस्माको मेलमिलाप चोकमा जिपमा राखेको नगद चोरी गरेर भाग्दै गरेको अवस्थामा उनी पक्राउ परेपछि यसअघि पर्वत, बागलुङ र म्याग्दीमा भएका धेरै चोरीका घटनामा आफू संलग्न भएको उनले स्वीकार गरेका छन् । पर्वतको मोदी गाउँपालिका ४ बस्ने २२ बर्षीय हिरा पुनले सोमबार कुस्मा बजारमा रहेको एक बैंकबाट झिकेर जिपमा राखेको ९० हजार रुपैयाँ नगदसहितको झोला चोरी गरेर भाग्दै गर्दा ती बालक पक्राउ परेका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको