Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

दोश्रो सातामा “शत्रुगते”, पहिलो सातामै ५ करोड ६२ लाख ग्रस कलेक्सन

admin

मेगा मल्टिस्टारर चलचित्र ‘शत्रु गते’ शुक्रवारबाट दोस्रो सातामा लागेको छ । प्रदर्शनको पहिलो साता चलचित्रले गरेको उत्कृष्ट ब्यापार र दर्शकबाट पाएको पूर्ण साथले चलचित्रले दोस्रो सातामा पनि राम्रो शो पाइरहेको छ । चलचित्रले ६ दिनमा ५ करोड ६२ लाखको ग्रस व्यापार गरेको रिपोर्ट वितरकले सार्वजनिक गरेका छन । ५ करोड बढी ग्रस कलेक्सन गरेको खुशियालीमा चलचित्रका कलाकार,निर्माता तथा वितरकहरुले केक काटेर खुशियाली मनाएका छन् ।

चलचित्र दोश्रो सातामा प्रवेश गर्दा पनि थुप्रै शोहरु पाएको छ । शत्रुगतेले उपत्यकामा क्युएफएक्स अन्तर्गत सिभिल मलमा ६ शो , कुमारीमा ४ शो , छाँया सेन्टरमा ४ शो , लबीम मलमा ४ शो र जय नेपालमा १ शो सहित कुल १९ शो पाएको छ । यसैगरि सिटी सेन्टरमा रहेको बिग मुभिजमा ६ शो , राइजिङ मलमा रहेको क्युज सिनेमामा ३ शो , केएल टावरमा रहेको एफक्युबमा ५ शो , बिजीमलमा रहेको बिएसआर मुभिजमा ४ शो र सुन्धारा स्थित सिने डी सेफमा २ शो पाएको छ ।

‘जात्रा’ निर्देशक प्रदीप भट्टराईले “शत्रुगते”को निर्देशन गरेका हुन् । मह सञ्चारको ब्यानरमा निर्माण गरिएको शत्रुगतेको प्रस्तुतकर्ता किरण केसी हुन् । चलचित्रमा हरिवंश आचार्यको कथा रहेको छ । पटकथालाई निर्देशक भट्टराई र दीपकराज गिरी तथा संवाद भने निर्देशक भट्टराईले कथाकार हरिवंश आचार्यसंग मिलेर तयार गरेका हुन् । छायाँकन दिर्घ गुरुङको रहेको छ भने सम्पादन मित्र गुरुङले गरेका हुन् । निर्मातामा दीपकराज गिरी , दीपाश्री निरौला , नरेन्द्र कंसाकार , शिवहरी पौडेल , यसोधा श्रेष्ठ र रमिला आचार्य रहेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको