Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

दोश्रो सातामा “शत्रुगते”, पहिलो सातामै ५ करोड ६२ लाख ग्रस कलेक्सन

admin

मेगा मल्टिस्टारर चलचित्र ‘शत्रु गते’ शुक्रवारबाट दोस्रो सातामा लागेको छ । प्रदर्शनको पहिलो साता चलचित्रले गरेको उत्कृष्ट ब्यापार र दर्शकबाट पाएको पूर्ण साथले चलचित्रले दोस्रो सातामा पनि राम्रो शो पाइरहेको छ । चलचित्रले ६ दिनमा ५ करोड ६२ लाखको ग्रस व्यापार गरेको रिपोर्ट वितरकले सार्वजनिक गरेका छन । ५ करोड बढी ग्रस कलेक्सन गरेको खुशियालीमा चलचित्रका कलाकार,निर्माता तथा वितरकहरुले केक काटेर खुशियाली मनाएका छन् ।

चलचित्र दोश्रो सातामा प्रवेश गर्दा पनि थुप्रै शोहरु पाएको छ । शत्रुगतेले उपत्यकामा क्युएफएक्स अन्तर्गत सिभिल मलमा ६ शो , कुमारीमा ४ शो , छाँया सेन्टरमा ४ शो , लबीम मलमा ४ शो र जय नेपालमा १ शो सहित कुल १९ शो पाएको छ । यसैगरि सिटी सेन्टरमा रहेको बिग मुभिजमा ६ शो , राइजिङ मलमा रहेको क्युज सिनेमामा ३ शो , केएल टावरमा रहेको एफक्युबमा ५ शो , बिजीमलमा रहेको बिएसआर मुभिजमा ४ शो र सुन्धारा स्थित सिने डी सेफमा २ शो पाएको छ ।

‘जात्रा’ निर्देशक प्रदीप भट्टराईले “शत्रुगते”को निर्देशन गरेका हुन् । मह सञ्चारको ब्यानरमा निर्माण गरिएको शत्रुगतेको प्रस्तुतकर्ता किरण केसी हुन् । चलचित्रमा हरिवंश आचार्यको कथा रहेको छ । पटकथालाई निर्देशक भट्टराई र दीपकराज गिरी तथा संवाद भने निर्देशक भट्टराईले कथाकार हरिवंश आचार्यसंग मिलेर तयार गरेका हुन् । छायाँकन दिर्घ गुरुङको रहेको छ भने सम्पादन मित्र गुरुङले गरेका हुन् । निर्मातामा दीपकराज गिरी , दीपाश्री निरौला , नरेन्द्र कंसाकार , शिवहरी पौडेल , यसोधा श्रेष्ठ र रमिला आचार्य रहेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको