स्टार ईन्टरनेशनल अवार्डको दोश्रो संस्करण होटल र्याडिसनमा भव्य रुपमा सम्पन्न,नायक खनाल वर्षको पपुलर अभिनेता

स्टार ईन्टरनेशनल अवार्डको दोश्रो संस्करण होटल र्याडिसनमा भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ । । रक्षा मन्त्री डा।मिनेन्द्र रिजालको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न उक्त अवार्ड समारोहमा नेपालका ख्याती प्राप्त कलाकार,सौन्दर्यविद,खेलाडी,समाजसेवी लगायत करीब २ दर्जन सर्जक स्रष्टाहरु सम्मानित भएका थिए । सम्मानित हुनेमा नायक धिरेन शाक्य,खेलाडी तथा मोडल नन्दा बस्याल, नायक गजित विष्ट,अभिनेत्री विपना बस्नेत,संचारकर्मी कृष्ण भुसाल, ईभेन्ट अर्गनाईजर शान्ता कुमारी तामाङ्ग,कलाकार प्रेम पाण्डे,युवा व्यवसायी सन्दिप खनाल, कलाकार रमेश श्रेष्ठ तथा सुनिता गुरुङ्ग,संचारकर्मी माधव निर्दोश,गायक रामकृष्ण श्रेष्ठ ,ग्लोबल अनलाईन पेका डेविलसिंह राजपुत, सौन्दर्यविद मेनुका शिवाकोटी, छायांकार हर्कमान वाइबा(रिदम),निर्माता मदन दवाडी , हास्यकलाकार प्रमिला राई लगायत सम्मानित भएका थिए । यस अघि कतारको दोहामा नेपालबाट करिब ११० भन्दा बढि कलाकर्मीहरुलाई दोहा लगेर सम्मान गरेको थियो  । नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणका महानिर्देशक राजकुमार क्षेत्रीको विशेष आतिथ्यतामा सम्पन्न उक्त अवार्ड कार्यक्रममा नायक सरोज खनालले वर्षको पपुलर अभिनेताको अवार्ड हात पारे भने डा.डिआर उपाध्यायले सर्वोत्कृष्ट गीतकारको अवार्ड चुमे । दक्ष ईन्टरनेशनलको आयोजनामा आयोजित उक्त अवार्ड कार्यक्रममा नेपालका सदावहार नायक भुवन केसी,चलचित्र कलाकार संघका अध्यक्ष रविन्द्र खड्का, नायक रमेश उफ्रेती, नायिका रेजिना उफ्रेती, गायिका सिन्धु मल्ल, कलाकार तथा कोरियोग्राफर प्रशान्त ताम्राकार,वरिष्ठ गायक सिताराम पोखरेल,वरिष्ठ कलाकार उत्तम केसी, वरिष्ठ कलाकार मोहन निरौला,निर्देशक दिपक आचार्य ‘काकू’लगायतको विशेष उपस्थिती रहेको थियो । विदेशमा आयोजना हुदै आएको उक्त अवार्ड कोरोना महामारीका कारण यो वर्ष स्वदेशमै भएको जानकारी आयोजक संस्थाका अध्यक्ष टेकराज पाण्डेले जानकारी दिए । हांस्य कलाकार गोपाल ढकाल छन्देले अवार्ड कार्यक्रम संचालन गरेका थिए । जुरी मेम्वरमा रहेका वरिष्ठ मेकअप आर्टिष्ट श्याम लामा , वरिष्ठ सौन्दर्यविद गीता पौडेल र देवमान तण्डुकार लगायत अतिथीहरुले अवार्ड विजेताहरुलाई ट्रफी,मेडल र प्रमाण पत्र हस्तान्तरण गरेका थिए ।

अन्य अवार्ड विजेताको नामावली :
सर्वोत्कृष्ट पप सिङ्गर : सपन श्रेष्ठ
सर्वोत्कृष्ट मोडल दोहोरी :अभिषेक खड्का
सर्वोत्कृष्ट गीतकार पप : किरण माईकल घिमिरे
सर्वोत्कृष्ट मोडल महिला : प्रमिला सिलवाल
सर्वोत्कृष्ट भिडियो निर्देशक : गम्भिर विष्ट
सर्वोत्कृष्ट युगल गायन : योगेशकाजी सारिका घिमिरे
सर्वोत्कृष्ट युगल दोहोरी गायन : संगिता थापा
सर्वोत्कृष्ट भिडियो निर्देशक महिला डेव्यूः बिना श्रेष्ठ
सर्वोत्कृष्ट बाल मोडल : प्रिन्स प्रसिद सिंह थापा
सर्वोत्कृष्ट डायोस्परा गायन यूएस : मेघ पौडेल
सर्वोत्कृष्ट ऐरेन्जर : योगेश काजी
सर्वोत्कृष्ट लोकपप नवगायक : राजेश बर्देवा
सर्वोत्कृष्ट भिडियो निर्देशक जुरी : साहिल खान
सर्वोत्कृष्ट लोक पप गायक : रमेश पाठक
सर्वोत्कृष्ट गीतकार आधुनिक:मोहन कुमार खत्री
सर्वोत्कृष्ट मोडल डायोस्परा:आशिष पुरुष
सर्वोत्कृष्ट मोडल पप गीत: सरिता सारा श्रेष्ठ
सर्वोत्कृष्ट गायक राष्ट्रिय भाव:डम्वर पाण्डे(प्रदिप)
सर्वोत्कृष्ट लोक गायन महिला:मन्जु लावती थापा
सर्वोत्कृष्ट मोडल महिला जुरी:संचिता शाही
सर्वोत्कृष्ट नव मोडल आधुनिक:अन्जु न्यौपाने
सर्वोत्कृष्ट गायिका: प्रशन्न पाण्डे
सर्वोत्कृष्ट गायिका लोक दोहोरी:गीता भट्राई
सर्वोत्कृष्ट गायिका लोकदोहोरी महिला:संगिता पौड्याल
सर्वोत्कृष्ट गीतकार आधुनिक:माधवराज खरेल
सर्वोत्कृष्ट गायक लोकदोहोरी:खुमन अधिकारी
सर्वोत्कृष्ट युगल लोकदोहोरी मोडल:शिला क्षेत्री
सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी गीतकार:प्रतिभा शर्मा चापागाई
सर्वोत्कृष्ट लोक दोहोरी डान्सीङ्ग:सविता कार्की
सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो छायांकार:शिवराजा भुर्तेल
सर्वोत्कृष्ट नव गायिका लोकदोहोरी: दिपिका जेनी
सर्वोत्कृष्ट पप आधुनिक गायक महिला:अस्मिता परियार
सर्वोत्कृष्ट पप नवगायक:ससाङ्ग एमटि
सर्वोत्कृष्ट अन्तराष्ट्रिय डान्स कोरियोग्राफर: जोगेन्द्र केसी
सर्वोत्कृष्ट डान्स कोरियोग्राफर राष्ट्रिय: शम्भु शाही
सर्वोत्कृष्ट युगल गायन: निल पुन /मेलिना राई
सर्वोत्कृष्ट लोक पप गायकः मिलन विष्ट
सर्वोत्कृष्ट लोक गीत कोरियोग्राफर: धु्रब हिमाली
सर्वोत्कृष्ट लोक गीत गायक: ज्ञानेन्द्र शाही
सर्वोत्कृष्ट लोकदोहोरी गायक जुरी:चन्द्रमाया जुगाली
सर्वोत्कृष्ट लोकदोहोरी गायक पपुलर:केहर सिंह प्यासी
सर्वोत्कृष्ट लोकदोहोरी गायक: डिआर सुजन
सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो निर्देशक :सशान कंडेल
सर्वोत्कृष्ट युथ ईन्ट्रेप्रेनर : बालकृष्ण पोखरेल
सर्वोत्कृष्ट कोरियोग्राफर ईन्करजमेन्ट:राज रोहन तुम्वाहाम्फे
सर्वोत्कृष्ट पेजेन्ट कोरियोग्राफर: आश्विनी कान्त झा
सर्वोत्कृष्ट पेजेन्ट डाईरेक्टर:निशुकान्त झा
सर्वोत्कृष्ट एजुकेशन कन्सल्टेन्सी लिडरसिप:सिमा शर्मा
सर्वोत्कृष्ट अन्तराष्ट्रिय महिला व्यबसायी: देविका सेवा नेपाली
सर्वोत्कृष्ट फेशन रनवे मोडल  :आदित्य कार्की

सर्वोत्कृष्ट ईभेन्ट व्यबस्थापक: सफल बन्जारा
सर्वोत्कृष्ट फेशन डिजाईनर:निशा थारु
सर्वोत्कृष्ट ईभेन्ट निर्देशक क्रियटिभ:दिप्सन खाती
सर्वोत्कृष्ट पेजेन्ट मोडल: सतविशा ओझा
सर्वोत्कृष्ट रनवे मोडल:आकांक्षा विश्वकर्मा
सर्वोत्कृष्ट कोरियोग्राफर:सागर आचार्य
सर्वोत्कृष्ट व्युटिसियन लुम्बिनि प्रदेश: चित्रा पौडेल
सर्वोत्कृष्ट नेल टेक्निसियन:लिना सुवेदी
सर्वोत्कृष्ट व्यूटि एक्सपर्ट:मन्जिला सुवेदी
सर्वोत्कृष्ट व्युटि सलोन: एटिक ब्यूटी सलोन
सर्वोत्कृष्ट मेकअप आर्टिष्ट: सोनिया छन्त्याल
सर्वोत्कृष्ट नेल टेक्निसियन ट्रेनर: जेबिसा थापा
सर्वोत्कृष्ट व्यूटिसियन:सरिता कार्की
सर्वोत्कृष्ट मेकअप आर्टिष्ट ब्राईडल: ज्ञानु नगरकोटी
सर्वोत्कृष्ट व्युटिसियन क्रियटिभ:आशा चन्द
त्यसै गरि चलचित्र तर्फ अवार्ड विजेताहरु

सर्वोत्कृष्ट नायक : सुशिल श्रेष्ठ
सर्वोत्कृष्ट नव नायक : विश्वजित रिमाल
सर्वोत्कृष्ट नव निर्देशक : सौरभ चौधरी
सर्वोत्कृष्ट सम्पादक : दिर्घ खड्का
सर्वोत्कृष्ट नव नायिका : करुणा पाण्डे

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *