Logo
18 Jul 2024    ३ श्रावण २०८१, बिहीबार

ताजा खबर

अत्यावश्यक कामबाहेक बाहिर ननिस्कन बंगलादेशमा रहेका विद्यार्थीलाई आग्रह गृहमन्त्रालयको अध्ययन कार्यदलको टोली घटनास्थल सिमलतालमा अन्तर्राष्ट्रिय सांस्कृतिक महोत्सवमा मिनिल्यान्ड सहभागी राष्ट्रपतिद्वारा तीन विधेयक प्रमाणीकरण महान्यायाधिवक्ता पोखरेलको राजीनामा राष्ट्रपतिद्वारा स्वीकृत उपप्रधानमन्त्री सिंहसँग भारतीय राजदूतको भेटवार्ता

रहिनन् मदनकृष्ण श्रेष्ठकी धर्म पत्नी यसोधा

admin

वरिष्ठ हाँस्यकलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठकी धर्म पत्नी यसोधा श्रेष्ठको निधन भएको छ । लामो समय देखि क्यान्सरबाट पिडित श्रेष्ठको गए राती १०: ४५ मा गोदावरी स्थित नेपाल क्यान्सर अस्पतालमा निधन भएको हो ।

६७ वर्षीया योशोधा श्रेष्ठको पार्थिव शरीरलाई बिहान १० बजे पशुपतिमा परम्परा अनुसार अन्त्येष्टि गरिने पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ ।श्रद्धान्जली अर्पण गर्नका लागि नेपालका कलाकार ,गायक गायीका ,अाफन्तजनहरूकाे उपश्थिति रहेकाे छ ।

मृतककाे आत्माको चिरशान्तिको कामना गर्दै शोकाकुल आदरणीय श्री मदनकृष्ण श्रेष्ठ , छोरा  यमन श्रेष्ठ लगायत सम्पूर्ण परिवारमा राष्ट्रखबर डट .कम हार्दिक समेवदना प्रकट गर्दछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको