Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे

रहिनन् मदनकृष्ण श्रेष्ठकी धर्म पत्नी यसोधा

admin

वरिष्ठ हाँस्यकलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठकी धर्म पत्नी यसोधा श्रेष्ठको निधन भएको छ । लामो समय देखि क्यान्सरबाट पिडित श्रेष्ठको गए राती १०: ४५ मा गोदावरी स्थित नेपाल क्यान्सर अस्पतालमा निधन भएको हो ।

६७ वर्षीया योशोधा श्रेष्ठको पार्थिव शरीरलाई बिहान १० बजे पशुपतिमा परम्परा अनुसार अन्त्येष्टि गरिने पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ ।श्रद्धान्जली अर्पण गर्नका लागि नेपालका कलाकार ,गायक गायीका ,अाफन्तजनहरूकाे उपश्थिति रहेकाे छ ।

मृतककाे आत्माको चिरशान्तिको कामना गर्दै शोकाकुल आदरणीय श्री मदनकृष्ण श्रेष्ठ , छोरा  यमन श्रेष्ठ लगायत सम्पूर्ण परिवारमा राष्ट्रखबर डट .कम हार्दिक समेवदना प्रकट गर्दछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको