Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

कतारमा नयां बर्ष धमाका कार्यक्रम हुदै, बोकेदाह्री,महादेव,सिमान्त लगायत कलाकारको टोली कतारमा

admin

मेची महाकाली सेवा समाजले नेपालीहरुको नयां वर्ष २०७५ को अवसरमा कतारमा बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छ ।


“दाजु भाई दिदी बहिनी हामी सवै नेपाली सुख दुखको साथी हाम्रो मेची महाकाली” भन्ने भावनाका साथ स्थापना गरिएको संस्थाले आयोजना गर्न लागेको उक्त नयां बर्ष धमाका कार्यक्रम कतारको दोहा स्थित गल्फ होराईजन होटलमा अप्रिल १३, २०१८ का दिन हुने छ । विभिन्न मनोरन्जनात्मक हास्ंयव्यग्य ,गायन तथा नृत्यले कार्यक्रमलाई भव्य बनाईने आयोजकले जनाएको छ । जसका लागि चर्चित कलाकारहरु कतारमा पुगीसकेका छन ।

कार्यक्रममा चर्चित एवं लोकप्रिय गायक श्रीकृष्ण लुईटेल, बोकेदाह्री, चर्चित गायक सिमान्त सन्तोष, चर्चित जादुगर महादेव त्रिपाठी,लोक दोहोरी गायिका देवीका केसी लगायत थुप्रै चर्चित कलाकारहरुको आकर्षक प्रस्तुती दिनेछन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको