Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

अहिलेको कानुनी व्यवस्थाले सुनचाँदीको अवैध कारोबार बढ्यो:सुन चाँदी व्यवसायी गुप्ता ‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु

कतारमा नयां बर्ष धमाका कार्यक्रम हुदै, बोकेदाह्री,महादेव,सिमान्त लगायत कलाकारको टोली कतारमा

admin

मेची महाकाली सेवा समाजले नेपालीहरुको नयां वर्ष २०७५ को अवसरमा कतारमा बृहत सांस्कृतिक कार्यक्रमको आयोजना गर्ने भएको छ ।


“दाजु भाई दिदी बहिनी हामी सवै नेपाली सुख दुखको साथी हाम्रो मेची महाकाली” भन्ने भावनाका साथ स्थापना गरिएको संस्थाले आयोजना गर्न लागेको उक्त नयां बर्ष धमाका कार्यक्रम कतारको दोहा स्थित गल्फ होराईजन होटलमा अप्रिल १३, २०१८ का दिन हुने छ । विभिन्न मनोरन्जनात्मक हास्ंयव्यग्य ,गायन तथा नृत्यले कार्यक्रमलाई भव्य बनाईने आयोजकले जनाएको छ । जसका लागि चर्चित कलाकारहरु कतारमा पुगीसकेका छन ।

कार्यक्रममा चर्चित एवं लोकप्रिय गायक श्रीकृष्ण लुईटेल, बोकेदाह्री, चर्चित गायक सिमान्त सन्तोष, चर्चित जादुगर महादेव त्रिपाठी,लोक दोहोरी गायिका देवीका केसी लगायत थुप्रै चर्चित कलाकारहरुको आकर्षक प्रस्तुती दिनेछन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको