Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

फिर्ता भयो मोवाईल किन्ने निर्णय

admin

 

 

काठमाडौं महानगरपालिकाले जनप्रतिनिधिलाई मोबाइल किन्न पैसा दिने निर्णय फिर्ता लिएको छ।

शुक्रबार बसेको महानगरको कार्यापालिका बैठकले यसअघि जनप्रतिनिधिलाई मोबाइल किन्न ३० हजार रुपैयाँ दिने निर्णय फिर्ता गरेको महानगरका सहायक प्रवक्ता नमराज ढकालले सेतोपाटीलाई जानकारी दिए। ‘जनभावनाको कदर गर्दै मोबाइल किन्ने निर्णय फिर्ता गरेका हौं’, ढकालले भने।

यसअघि गत मंगलबार बसेको महानगरको कार्यपालिका बैठकले सम्पूर्ण कार्यापालिका सदस्यलाई एक थान मोबाइल किन्न प्रतिव्यक्ति ३० हजार रुपैयाँ छुट्याउन निर्णय गरेको थियो। सो निर्णयको चौतर्फी आलोचना भएपछि महानगरले निर्णय फिर्ता गरेको हो।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको