Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

पेट्रोल, डिजल , मट्टितेल र हवाई ईन्धनको मूल्य बढ्यो

admin ५ माघ २०७८, बुधबार २१:३५ मा प्रकाशित

नेपाल आयल निगमले पेट्रोल, डिजल, मट्टितेल र हवाई इन्धनको मूल्य बढाएको छ ।

बुधबार राति १२ बजेदेखि लागू हुने गरी पेट्रोल, डिजल र मट्टितेलमा प्रतिलिटर ३ रुपैयाँका दरले बढाइएको छ । जसअनुसार अब पेट्रोल प्रतिलिटर १३९ रुपैयाँ तथा डिजल र मट्टितेल प्रतिलिटर १२२ रुपैयाँ कायम गरिएको छ ।

यता आन्तरिक हवाई इन्धन प्रतिलिटर ५ रुपैयाँले बढाएर १०६ रुपैयाँ र अन्तर्राष्ट्रिय हवाई इन्धनको मूल्य प्रतिकिलो १०० डलरले बढाएर ९९५ डलर कायम गरिएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको