Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

यी सुन्दरीसँग डेटिङ जान मरिहत्ते गर्छन् पुरुषहरु

admin १४ माघ २०७८, शुक्रबार ०९:२४ मा प्रकाशित

केही मानिसहरुले सुन्दरताको हकमा बरदान नै पाएका हुन्छन् । उनीहरुलाई सुन्दरताले यतिसम्म कृपा गरेको हुन्छ कि मानौं उनीहरु पृथ्वीमा कुनै बरदान पाएर नै आएका हुन् । तपाइँले यस्ता कैयौं मानिसहरुलाई देख्नुभएको होला जसलाई देखेर उनीहरुको उमेरको सही अनुमान लगाउन कठिन हुन्छ ।

एक महिला यस्तै छिन् । उनका अनुसार मानिसहरु उनीप्रति निकै आकर्षित हुन्छन् जबसम्म उनले उनीहरुलाई आफ्नो सही उमेर बताउँदिनन् । महिलाका अनुसार उनको सही उमेर थाहा नपाउँदासम्म मानिसहरु उनीसँग डेटमा जान मरिहत्ते गर्छन् । डेली मिररमा प्रकाशित एक रिपोर्टअनुसार यी महिलाले आफ्ना सवा लाख टिकटक फलोअरसँग एउटा भिडियो शेयर गर्दै यो कुराको खुलासा गरेकी छिन् ।

भिडियोमा महिलाले बताएअनुसार उनलाई पहिलो पटक देख्ने जो कोही पनि उनको सुन्दरता देखेर मोहित हुन्छ । तर, जब उनले आफ्नो सही उमेर बताउँछिन् त्यसपछि भने ती मोहित भएका व्यक्तिहरु पछि हट्छन् । महिलालाई देखेर मानिसहरु विश्वास नै गर्न सक्दैनन् कि उनको वास्तविक उमेर ४४ वर्ष हो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको