Logo
04 Feb 2023    २१ माघ २०७९, शनिबार

ताजा खबर

नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो रबिन्द्र आशिष ‘शैली’को ‘चिउरा भटमास’ सार्वजनिक (भिडियो) नेपाल एयरलाइन्सको टिकट अनलाईनबाट काट्न सकिने सामाजिक सुरक्षामा झण्डै चार लाख श्रमिक समेटिए मलेसियाका गृहमन्त्री नेपाल आइपुगे सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड

नितु अभिनित गायिका मेलिना को ‘आधी रातमा’ भिडियो सार्बजनिक

admin

गायिका मेलिना राईले गाएको ‘आधी रातमा’ बोलको आधुनिक गीतको भिडियो सार्बजनिक भएको छ । सशी लामिछानेको शब्द र नेत्र बन्धन केसीको संगीत रहेको गितलाई राजु केसीले निर्देशन गरेका छन । गीतको भिडियोको केहि अंश अष्ट्रेलियामा छायांकन गरिएको छ भने केहि भाग नेपाल र भारतको नैनि तालमा छायांकन गरिएको छ ।

अष्ट्रेलियामा सुरेन श्रेष्ठले भिडियोको छायांकन गरेका छन । म्युजिक भिडियोमा सशी लामिछाने र नितु कोइरालाले अभिनय गरेका छन । नितुले दर्जन भन्दा बढी गीतको भिडियोमा अभिनय गरिसकेकि छन भने टिचर, साइ मुन्द्री, ७२ आवर र यो माया कस्तो माया लगायतका चलचित्रमा समेत अभिनय गरिसकेकी छिन ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको