Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

‘साईपल मिस एसइइ स्टार २०१८’का विद्यार्थीबिच ओरेन्टेसन

admin

एस.इ.इ.दिएर बसेका विद्यार्थीहरुको फुर्सदको समयलाई सगुपयोग गर्न लक्षित गर्दै आयोजना गर्न लागिएको ‘साईपल मिस एसइइ स्टार २०१८’ को ओरेन्टएसन सम्पन्न भएको छ ।

भवानी ईन्टरटेन्मेन्टको आयोजना तथा ग्रेस ईभेन्टको सहकार्यमा आयोजना हुन लागेको यस प्रतियोगितामा एस ई.ई.परिक्षा दिएर बसेका छात्राहरुमा अन्तरनिहित प्रतिभालाई तालिमको माध्यमबाट अझ निखारेर, क्षमता अभिवृद्धि गर्दै उपयुक्त अबसर प्रदान गर्न र सईई स्टारको रुपमा चिनाउने उदेश्यले प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको आयोजक संस्थाका अध्यक्ष सोनित राज ढुंगेलले बताए। उक्त ओरेन्टएसनमा एसइइ दिएर बसेका झन्डै २ दर्जन विद्यार्थीहरुले सहभागिता जनाएका थिए ।

उक्त कार्यक्रममा टेक्सास कलेजका निर्देशक नारायण पोखरेलले एस.इ.इ.दिएर बसेका विद्यार्थीहरुले यस् प्रतियोगिताबाट धेरै कुराहरु सिक्न सकिने र सफलताको सिंडी चड्न सहयोग पुर्याउन सक्नेमा आफु धुक्क रहेको बताए । त्यस्तै अन्य बक्ताहरुमा आर्टिस्ट नेपालका अध्यक्ष तथा म्युजिक भिडियो तथा बिज्ञापन निर्देशनमा सकृय नब ढुंगेलले मोडेलिङ तथा फोटोसुट पोजको बारेमा प्रतियोगीलाई बताए । त्यस्तै कोरियोगाफर सगुन पाण्डेले प्रतियोगितामा भाग लिनुहुने विद्यार्थीहरुले प्राप्त गर्ने बिभिन्न ट्रेनिङ तथा नियमहरुको बारेमा खुलस्त पारिन । मोडेल लभिन अन्सारीले मोडलिङको बारेमा बताए । ग्रेस ईभेन्टका सिईओ सुरज थापा, दिपक बास्कोला तथा प्रसन्न अर्यालले विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना दिएका थिए ।

प्रतियोगिताको ट्रेनिङ बैशाख १५ गतेबाट आयोजकले जनाएको छ । उक्त प्रतियोगिताको बिजेता तथा फस्ट रनरअप , सेकेस्ड रनरअप र थर्ड रनरअपले टेक्सास कलेजमा फुल स्कलरसिपमा अध्ययन गर्न सक्नेछन । त्यस्तै प्रतिस्प्रधीहरुले बिभिन्न गिफ्ट ग्याम्पर, मोडेलिङमा अबसर तथा बिभिन्न गिफ्ट ह्याम्पर तथा कलेजमा डिस्काउन्ट प्राप्त गर्नेछन ।

प्रतियोगिताका लागि छनौट हुने प्रतियोगीहरुलाइ विशेष प्रशिक्षण कोरियोग्राफर सगुन पाण्डेले दिनेछिन् । प्रतियोगीहरु कान्तिपुर फेशन हाउसको आकर्शक डिजाईनमा प्रस्तुत हुनेछन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको