Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

सागर पन्थ र टीका पुनको दमदार स्वर रहेको गीत

admin

नेपालि लोक दोहोरी गित संगीतको दुनियामा फेरी अर्को नब गायक सागर पन्थको एकदमै पृथक अनी रमाईलो लोकदोहोरी गित “बुढी भन्न पाम” सार्वजनिक गरिएको छ । सागर पन्थ र टीका पुनको दमदार स्वर रहेको गीत सार्वजनिक भए लगत्तै राम्रो चर्चा बटुलीरहेको छ । सन्तोस लामीछानेको शब्द सङ्गीत सृजनामा रहेको गीतमा संगीत संयोजन नरेन्द्र बीयोगीले गरेका छन् ।

हुम गैरेले निर्देशन तथा सम्पादन गरेको भिडियोमा मेरी बास्सैका कलाकार भटभटे र प्याकुलीको निकै रमाईलो अभिनय रहेको छ । सागर गौतमको छायांकन रहेको भिडियोलाई शैली कृयशन प्रालिले बजार ब्यबस्थापन गरेको हो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको