Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

गायक रामकृष्ण श्रेष्ठ तथा एलिना चौहानको स्वरमा ‘बनारसी पान’ सार्वजनिक(भिडियो)

Reporter

गायक रामकृष्ण श्रेष्ठ तथा चर्चित गायिका एलिना चौहानको स्वरमा रहेको ‘बनारसी पान’को गीतको भिडियो एक कार्यक्रमका वीच सार्वजनिक भएको छ ।
केशव अधिकारीको शव्द एवं संगीत तथा कृष्ण केसीको एरेन्जमा तयार भएको गीतको उक्त भिडियो गायक तथा संचारकर्मी श्रेष्ठको आफ्नै युट्युुब च्यानल आरजे रामकृष्ण श्रेष्ठबाट सार्वजनिक भएको हो ।
जमलस्थित होटल यल्लो प्यागोडामा आयोजित उक्त भिडियो सार्वजनिक समारोह वरिष्ठ गीतकार डा.कृष्णहरि बरालको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न भएको थियो ।

 

प्रमुख अतिथी बराल,गायक श्रेष्ठका माता पिता,संगीतकार सुरेन्द्र श्रेष्ठ, गीतकार डिपी परिश्रमी दाहाल,गायक रवि सुवेदी,गायिका श्वेता उप्रेती,संचारकर्मी सोनीतराज ढुंगेल लगायतका व्यक्तिहरुले प्रोजेक्टरबाट स्विच अन गरि औपचारिक रुपमा भिडियो सार्वजनिक गरिएको थियो ।

भिडियो सार्वजनिक समारोहमा उपस्थित संगीतकर्मी,संचारकर्मी तथा अतिथीले गीत तथा भिडियोको वारेमा उत्कृष्ट प्रतिक्रिया दिएका थिए । भिडियोमा आवद्ध सम्पूर्ण टिमलाई सम्मान गरिएको सो समारोहको सभापतित्व गायक श्रेष्ठले गरेका थिए भने भिडियोका निर्देशक सोनाम पाख्रिनले स्वागत मन्तव्य राखेका थिए । मोडल सुनिता श्रेष्ठ तथा मोडल कमल सिंह फिचर्ड भिडियोको सम्पादन तथा छायांकन पवन सुुसलिगंले गरेका हुन ।
चितवनको रमणीयस्थलमा छायांकन भएको भिडियो करिब तिन दिन लगाएर निर्माण सम्पन्न गरिएको थियो ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको