Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

प्रमोद खरेलको स्वरमा मोडल सुवाष तथा रक्षा अभिनित “भूल भन्छ्यौ” बोलको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

रक्षा म्यूजिकले निर्माण गरेको प्रमोद खरेलको मर्मस्पर्शी गीत “भूल भन्छ्यौ तिमीले मैले भुल्नै सकिन” बोलको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।


भिडियोमा नव मोडल तथा हेर्दा दक्षिण भारतिय कलाकार जस्तै देखिन मोडल सुवाषको जोडदार अभिनय देख्न सकिन्छ भने उनलाई भद्रगोलबाट चर्चा कमाएकी रक्षा श्रेष्ठले साथ दिएकी छिन । मोडल सुवाषको यस अघि सार्वजनिक भएको मेलिना तथा सोनामको स्वरमा रहेको “स्वर्गसरी” गीतको म्यूजिक भिडियो छोटो समयमा नै लोकप्रिय भएको थियो । सुवास अभिनित पहिलो म्यूजिक भिडियोले उनलाई अभिनय क्षेत्रमा सम्भावना बोकेका मोडलका रुपमा हेरिएको छ ।

बिष्णु मिझारको शव्द संगीत रहेको गीतको भिडियोलाई जनक अधिकारीले छायांकन तथा सुजन घिमिरले निर्देशन गरेका छन ।
म्यूजिक भिडियो हेर्नुहोस :

https://www.youtube.com/watch?v=aJLy_6FU-tM


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको