Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

जिवनको निर्देशनमा आशा अभिनित ‘नेपालको माया’ सार्वजनिक (भिडियो)

Reporter २५ बैशाख २०७९, आईतवार १०:५१ मा प्रकाशित

राष्ट्रिय गीत नेपालको माया बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । साईराम पिक्चर्स युटयुब च्यानलबाट सार्वजनिक गीतको भिडियोमा मोडल आशा भारतीको अभिनय रहेको छ । गायक जोन शाहीको स्वरमा रहेको गीतलाई सविका श्रेष्ठ, दिपा लामा ,संजय श्रेष्ठ, कमल दत्त र जेआर श्रेष्ठले गीतको स्वरमा साथ दिएका छन । जोन शाहीकै संगीत तथा राजकुमार पुडासैनीको शव्द रहेको गीतलाई संजय कुमार श्रेष्ठले एरेन्ज गरेका हुन ।

भिडियोमा संचारकर्मी समेत रहेकी मोडल भारती लगायत चिरन्जिवी भण्डारी, संजय कुमार श्रेष्ठ, राजकुमार पुडासैनी, रत्न डंगोल, दिनेश थापा, प्रनिशा गुरुङ्ग, मनिश बिकको अभिनय रहेको छ । दिपेन बस्न्यातको सम्पादन रहेको भिडियोको छायांकन देनिश खनालले गरेका छन भने निर्देशन अहिलेका व्यस्त भिडियो निर्देशक जिवन शाहीले गरेका हुन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको