Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

कागेश्वरी मनहरा २ नं.वडा प्रमुखमा युवा नेता सुरज खड्काको चर्चा

Reporter २६ बैशाख २०७९, सोमबार ०८:४५ मा प्रकाशित

काठमाडौं । कागेश्वरी मनहरा नगरपालिका वडा नं २ को अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसबाट लोकप्रिय युवा नेताको उम्मेदवारीले स्थानीय जनतामा खुशी छाएको छ । कागेश्वरी मनहरा वडा नं २ मा क्षमतावान आशा लाग्दो सहयोगी, वैचारिक र जुझारु प्रष्ट वक्ताका रुपमा चिनिएका युवा नेता हुन, सुरज खड्का । युवा नेता खड्का लामो समयदेखि स्थानीय क्षेत्रमा समाजसेवा संग संगै राजनीतिमा सक्रिय रुपमा लागेका हुन ।

‘यसपालीको मत युवालाई सघाउने संकल्प परिवर्तनलाई भोट हालौं रुखलाई’ भन्ने नारा बोकेर कागेश्वरी मनहरा नगरपालिका २ नम्वर वडा अध्यक्षको उम्मेदवारीको रुपमा चर्चा कमाएका युवा नेता खड्का वडामा मात्र नभएर नगरमै लोकप्रिय हुदै गएका छन । युवाका मात्र नभएर सम्पूर्ण वडा वासीमाझ समाजसेवाबाट निकै परिचित बनेका युवा नेता खड्का यस अघि उनले वडामा गरेका उल्लेख्य सामाजिक कार्यले समेत त्यहांका जनताले भुल्न नसकेको स्थानीयवासी सम्झन्छन । हाल घरदैलो कार्यक्रममा व्यस्त खड्का विहान देखि बेलुकैसम्म स्थानीयवासीको समस्या बुझ्न र आफुलाई मतदान गर्न आव्हान गर्दै लागि परिरहेका छन ।

वडाका समस्याबाट निकै जानकार भएपछि पदमा नबसी विकास गर्न सम्भव पनि छैन । पदमा नभए पनि विकास निर्माणमा सदा तत्पर रहने खड्का आफु वडा प्रमुख भए त्यसलाई अझ सहज तवरले अन्य विकास निर्माण र जनताका समस्याका विषयमा छिटो छरितो समाधान गर्न सकिने भएकोले आफुलाई जनताले विजयी गराउनेमा विश्वस्त छन । सामुदायिक अस्पताललाई थप व्यबस्थित र साठी वर्ष कटेका जनतालाई घरमै गएर उपचार गराउने व्यबस्था, एवं मृत्यु भएकालाई दश हजार सम्मको ईन्धन सहितको राहत व्यबस्था लगायतका प्रतिवद्धताले मतदाताको ध्यान खिच्न समेत सफल भएका छन ।

युवा नेता खड्काको लामो समयको सामाजिक सेवा भावको दक्षता, सिर्जनात्मक क्षमता एवं राजनीतिक, सामाजिक र आर्थिक सुझबुझलाई राष्ट्रहितमा थप उपयोगबाट वैकल्पिक राजनीतिलाई स्थापित गर्न थप बल पुग्ने विश्वासका साथ उनको नेतृत्व अघि सारेकाले उनको विजय पक्का हुनेमा वडावासी ढुक्क देखिन्छन ।

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको