Logo
31 Jan 2023    १७ माघ २०७९, मंगलवार

ताजा खबर

छैठौं राष्ट्रिय समावेशी म्यूजिक अवार्ड (निम अवार्ड )को मनोनयन सार्वजनिक सन्दीपलाई थुनामै राख्न माग गर्दै सर्वोच्चमा निवेदन दर्ता लगातार सेयर बजार घट्नेक्रममा रोयल लाउञ्ज ब्याङ्क्वेट र बाजेको सेकुवालाई एक लाख जरिवाना काठमाडौँको कागेश्वरिमा मनाइयो सहिद दिवस राष्ट्रपतिको निर्वाचन फागुन २५ र उपराष्ट्रपतिको चैत ३ गते

कुमार न्यौपाने तथा पवित्रा स्वरबद्ध “सलाम भान्जी सलाम” बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

लोकप्रिय गायक कुमार न्यौपाने र गायिका पवित्रा गुरुङको आवाज रहेको लोकपप गीत “सलाम भान्जी सलाम”युट्युब मार्फत सार्वजनिक भएको छ ।

गीतकार रामप्रसाद न्यौपानेको लय तथा शब्द रहेको गीतको भिडियोमा गायक कुमार न्यौपाने, मोडल बबिना पौडेल र डान्स ग्रुप बिशाल एण्ड ग्रुपको अभिनय रहेको छ । विकास श्रेष्ठले निर्देशन गरेको म्यूजिक भिडियोको छायांकन प्रदिप गुरुङले गरेका छन् । भिडियोलाई साईराम पिक्चर्सले निर्माण गरको छ ।


“ढाका टोपी मैलो धुने बैनी घर गई ” , “उनलाई मैले पाउनै पर्छ ” जस्ता जुलुश लगायत चर्चित गीतहरु गाएर लोकप्रिय बनेका न्यौपाने समसामयिक विषयका विकृति, विसंगति विरुद्ध व्यग्ंयात्मक रुपमा गीतहरु श्रृजना गरि गायनका माध्यमबाट जनचेतना फैलाउदै आएका छन् । ठेट नेपाली भाषामा भिन्न शैलीका गीतहरु श्रृजना गरि मनोरन्जनात्मक ढंगबाट गीत गाएर उनले फरक पहिचान बनाएका छन ।
गायक एवं संचारकर्मी न्यौपाने गीतका अलावा उनले निर्माण गरेका सयौ विज्ञापन, डकुमेन्ट्री तथा हजारौ रेडियो जिङ्गल समेत चर्चित रहेका छन ।

सार्वजनिक  भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको