Logo
25 May 2022    ११ जेष्ठ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

सरिला,सुशान्त,ईछिङ्ना र जस्मिन यो वर्षको ‘नेपाल चिल्ड्रेन आईकन’ घोषित २५ वटा आवश्यक सेवामा हडताल गर्न निषेध काठमाडौं महानगरको मेयरमा बालेनको जित सुनिश्चित राष्ट्रिय टिमको कप्तानमा नवयुग श्रेष्ठ नियुक्त थप तीन देशमा मङ्कीपक्स भाइरस अमेरिकाको एक विद्यालयमा गोली चल्दा १८ जनाको मृत्यु

इलाम-१ साँखेजुङको वडाध्यक्षमा कांग्रेसका उम्मेदवार गायत्रीराम बस्नेत विजयी

Reporter ३१ बैशाख २०७९, शनिबार १६:२० मा प्रकाशित

इलाम नगरपालिका–१ साँखेजुङको वडाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार गायत्रीराम बस्नेत विजयी भएका छन् । गठबन्धनको तर्फबाट उम्मेदवार भएका बस्तेतले नेकपा एमालेका अम्विका गौतमलाई १५९ मतअन्तरले हराउँदै विजयी भएका हुन् । बस्नेतले ११८१ मत प्राप्त गर्दा गौतमले १०२२ मत मात्र प्राप्त गरेका थिए । त्यस्तै महिला सदस्यमा नेपाली कांग्रेसकी डायना राई, दलित महिला सदस्यमा नेपाली कांग्रेसकी मुना देवी रसाईली, खुल्ला वडा सदस्यमा नेपाली कांग्रेसका मोहन गुरुङ र नेकपा एमालेका भिमबाहादुर राई विजयी भएका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको