Logo
19 Apr 2024    ७ बैशाख २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

संस्थागत विद्यालयले एक महिनाको भन्दा बढी शुल्क लिइ भर्ना गराए कारबाही गर्ने महानगरको चेतावनी भारतमा आजबाट लोकसभा चुनाव यातायात भरपर्दो बनाउन निर्देशन तीन सहसचिव सचिवमा बढुवा स्वच्छ छवि बनाएका प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक सन्दिप भण्डारी भए सेवा निवृत्त त्रिभुवन विमानस्थलबाट एक किलो ७० ग्राम सुन बेवारिसे अवस्थामा फेला

कुकुरको छाउराको फोटो, मान्छेको लिंगजस्तै देखिएको भन्दै फेसबुकमा तस्बिर माथी प्रतिबन्ध

admin

कुकुरको छाउराको फोटो मान्छेको लिंगजस्तै देखिएको भन्दै फेसबुकले हटाइदिएको छ ।  अनौठो लाग्ने यो घटना फिलिपिन्समा घटेको हो ।

एकजना फेसबुक प्रयोगकर्ताले फेसबुक पेजमा राखेको कुकुरको छाउराको तस्वीर पुरुष यौनांगकै आकारको देखिएको र यसले फेसबुकको सामाजिक मर्यादा नीतिको मापदण्ड विपरित देखिएको भन्दै फेसबुकले उक्त तस्वीरमाथि प्रतिबन्ध लगाएको हो ।
फिलिपिन्सको दाभाओ सहरमा बस्ने १६ वर्षका डोमिनिक इबाओसले आफ्नो घरमा पालेको मेक्सिकन प्रजातिको छाउरोको तस्वीर फेसबुकमा राखेका थिए । दिमित्री नामक मेक्सिकन प्रजातिको उक्त कुकुरको छिउमा कत्तिपनि रौँ छैनन् ।

डोमिनिकको हत्केलामा निदाएको अवस्थामा मुडुलो जिउ तथा चाउरिएको टाउको सहितको छाउरो ठ्याक्कै मानिसको लिंग आकारको देखिएको छ ।

उक्त तस्वीरले मापदण्ड उल्लंघन गरेकाले फेसबुक पेजबाट तस्वीरलाई हटाइदिएको भन्दै फेसबुकले तत्कालै डोमिनिकलाई सूचित गरेको थियो ।

तर उक्त पप्पी लिंगजस्तो आकारको भयो भन्ने कुराले आफूलाई अचम्मित पारेको डोमिनिक बताउँछन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको