Logo
20 Jul 2024    ५ श्रावण २०८१, शनिबार

ताजा खबर

गायिका सुमी पराजुलीको ‘लुकामारी’ सार्वजनिक(भिडियो) जिग्री पाँडे टिमको ‘लाज शरणम्’ निर्माणको घोषणा सामाजिक सुरक्षा कोषले अधिकतम ७.५ प्रतिशतको ब्याजदरमै सापटी दिने बंगलादेशमा हिंस्रक आन्दोलन थप चर्कियो,कम्तीमा २५ को मृत्यु राष्ट्रिय सभा बैठक बस्दै किरण माइकल घिमिरेको लेखन तथा निर्देशनमा वेभ सिरिज ‘मोड’ बन्ने

जेठ २० मा अन्नपूर्ण म्याराथन

admin

काठमाडौं समाजको आयोजनामा खेल पर्यटन विकासका लागि अन्नपूर्ण म्याराथन २० जेठमा हुने भएको छ । अन्नपूर्ण गाउँपालिका मूल आयोजक रहने प्रतियोगिता ४२ सय मिटरबाट सुरु भई १६९० मिटरको उचाइमा समाप्त हुने सोमबार आयोजित पत्रकारसम्मेलनमा जानकारी दिइएको छ । प्रतियोगिताको समापनमा पूर्वप्रधानमन्त्री तथा अन्नपूर्ण–काठमाडौं समाजका संरक्षक पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले विजेतालाई पुरस्कृत गर्नेछन् ।
अन्नपूर्ण सेन्चुरी महोत्वसवका अवसरमा पहिलोपटक अन्नपूर्ण म्याराथन प्रतियोगिता सुरुवात गर्न लागेको आयोजकले जनाएको छ । आयोजक समाजले सुरुवाती वर्ष भएकाले योपटक स्वदेशी र विदेशी गरी कुल ८० देखि सय पुरुष प्रतिस्पर्धी सहभागी गराउने जानकारी दियो । अर्को वर्षमा थप बृहत् बनाउँदै महिला सहभागिता गराउने प्रयास पनि गर्ने समाजका उपाध्यक्ष झलकराम अधिकारीले जानकारी दिए ।

‘पर्यटनका लागि सबै मौसम’ भन्ने नाराका साथ हुने म्याराथनका लागि आवश्यक खर्च अन्नपूर्ण गाउँपालिकासँगै अन्नपूर्ण–काठमाडौं समाजलगायतले व्यवस्थापन गर्नेछन् । समाजले ३ जुन १९५० मा फ्रान्सेली आरोहीले सफलतापूर्वक अन्नपूर्ण हिमालको आरोहण गरेको उपलक्ष्य पारेर प्रतियोगिता गर्न लागेको हो ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको