Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

५०० मा ४९९ पूर्णाकं ल्याउने यि छात्रा …

admin

भारतमा एक जना छात्राले कक्षा १२ मा ४९९ अंक ल्याएर टप गरेकी छन् । सीबीएसई अन्तर्गत शनिबार प्रकाशित नतीजामा नोएडा कि मेघना श्रीवास्तव नाम गरेकी छात्राले सबैभन्दा धेरै अंक ल्याएर सबैलाई आश्चर्यमा पारेकी छन् ।

आर्ट संकायमा अध्ययनरत उनले अर्थशास्त्र, मनोविज्ञान, इतिहास, भूगोल गरी चार वटा विषयमा १०० र अंग्रेजी विषयमा ९९ अंक प्राप्त गरेकी थिइन ।

दोस्रो हुने छात्रा अनुष्का चन्द्रले ४ सय ९८ अंक र तेस्रो हुने राज्यस्थानका चाहात बोधराज ४ सय ९७ ल्याएका छन् । बोधराजसँगै अन्य ६ जनाले पनि तेस्रो स्थान प्राप्त गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको