Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

केपी ओली कपमा आठ टोलीबीच प्रतिस्पर्धा हुने फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र

५०० मा ४९९ पूर्णाकं ल्याउने यि छात्रा …

admin

भारतमा एक जना छात्राले कक्षा १२ मा ४९९ अंक ल्याएर टप गरेकी छन् । सीबीएसई अन्तर्गत शनिबार प्रकाशित नतीजामा नोएडा कि मेघना श्रीवास्तव नाम गरेकी छात्राले सबैभन्दा धेरै अंक ल्याएर सबैलाई आश्चर्यमा पारेकी छन् ।

आर्ट संकायमा अध्ययनरत उनले अर्थशास्त्र, मनोविज्ञान, इतिहास, भूगोल गरी चार वटा विषयमा १०० र अंग्रेजी विषयमा ९९ अंक प्राप्त गरेकी थिइन ।

दोस्रो हुने छात्रा अनुष्का चन्द्रले ४ सय ९८ अंक र तेस्रो हुने राज्यस्थानका चाहात बोधराज ४ सय ९७ ल्याएका छन् । बोधराजसँगै अन्य ६ जनाले पनि तेस्रो स्थान प्राप्त गरेका छन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको