Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

४७.५५ ग्राम लागूऔषध चरेससहित एक जना पक्राउ

Reporter

 

 

धनगढी-    कञ्चनपुर प्रहरीले लागूऔषध चरेससहित एक जनालाई पक्राउ गरेको छ।

पक्राउ पर्नेमा जिल्लाको भीमदत्त नगरपालिका-७, हल्दुखाल २६ वर्षीय किशन दमाई रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरले जनाएको छ।

उनको साथबाट ४७.५५ ग्राम लागूऔषध चरेस फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ। वडा प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुर र अस्थायी प्रहरी विट सालघारीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उनलाई शनिबार भीमदत्त नगरपालिका–१८, सालघारीस्थित नयाँ कटानको पक्की सडकखण्डबाट पक्राउ गरेको हो।

उनलाई नियन्त्रणमा लिएर कानुन बमोजिम थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

लागूऔषध चरेससहित एक जना पक्राउ

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको