Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

२४ गते गायक सुरेन्द्रको एकल सांझ

admin

 

गायक तथा सङ्गीतकार सुरेन्द्र श्रेष्ठले एकल साँझ गर्ने भएका छन् । उनले असार २४ गते ठमेलस्थित थर्ड आई थियटरमा आफ्ना विभिन्न प्रस्तुतीहरु लिएर स्रोतामाझ  प्रत्यक्ष आउने भएका छन्। उक्त कार्यक्रममा उनले आफ्ना चर्चित गीतहरु प्रस्ततु गर्नेछन् । दुई दशक भन्दा लामो समयदेखी सङ्गीत क्षेत्रमा क्रियाशिल श्रेष्ठका स्वरमा तीन दर्जन भन्दा गीतहरु दर्शक–स्रोता माझ आएका छन् । त्यस्तै उनले १सय ५० भन्दा बढी गीतमा सङ्गीत भरेका छन् । गायक  एवं सङ्गीतकार श्रेष्ठको यो पहिलो एकल साँझ हो । उनी गायक, गीतकार, सङ्गीतकार तथा एरेन्जर पनि हुन । पछिल्लो पुस्ताका युवाहरु माझ लोकप्रिय संगितकार एवं गायकको रुपमा आफ्नो पहिचान वनाउदै आएका श्रेष्ठ एकल सांझमा आफ्ना चर्चित गितहरु तथा हालसम्म श्रोता दर्शकले रुचाएका एवं केहि नयां स्वाद पनि पस्कने तयारीमा छन् । उनले संगित भरेका केहि लोकप्रिय गितहरुको भिडियो सार्वजनिकको तयारीमा समेत रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको