Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

सुन्दरी गायिका सरु गौतमको ‘दुनिया हल्लाउछु’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

admin

अहिलेकी व्यस्त एवं चर्चामा रहेकी सुन्दरी गायिका सरु गौतमको नयाँ डिजे गीत ‘दुनिया हल्लाउछु’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।
सार्वजनिक गितमा सरु गौतम र महेश खड्काको उत्कृष्ठ आवाज रहेको छ ।गीतमा गीतकार महेश खडका शब्द रचनामा संगीतकार भिम विसीले संगीत भरेका छन् भने एरेन्ज केशव बडुको साथै र्‍यापर जगत तिरुवा को र्‍याप रहेको छ । बिक्रम चौहानको निर्देशनमा क्यामेरामेन प्रकाश खड्काले छायाङ्कन गरेका छन भने आरुशी मगर र पुरन रानाको उत्कृष्ट अभिनयलाइ मिलन बिकले सम्पादन गरेका छन ।
गायिका सरुको काग दाजै , के हो यो माया हो, मेरो साईला, अपार माया ,कुन गीत गाउ, जस्ता दर्जनौ उत्कृष्ट गीतहरु लगायत पन्चायत फिल्मको छोरि को कर्ममा पनि उनले सुमधुर आवाज दिई सकेकी छिन । केहि समय अघि पनि ‘कुन गीत गाउ ’ बोलको गीत सार्वजनिक गरेकी थिइन भने उनको त्यस गीतलाई दर्शकहरुले पनि निकै रुचाएका थिए ।

भिडियो :

https://www.youtube.com/watch?v=h05ChOfMGqs


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको