Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

गायक यमनको सपना “नेपाल बिश्वकप फुटबलमा ” के बिपनामा परिणत होला ? (भिडियो सहित )

admin

रसियामा बिश्वकप फुटवल आयोजना भैरहेको छ । त्यसको प्रभाव नेपालमा समेत परेको छ । आफुले मन पराएका खेलाडीहरुको पक्षमा जताततै सम्बन्धित देशको झण्डा र टिसर्ट लगाएर समर्थन गर्दै आएका छन । बिश्वकप फुटबलमा विदेशीहरु खेलेर चर्चा बटुलिरहेका छन तर नेपालीहरु भने आफ्नो परिवारमा अड्कलबाजी गर्दै विबाद र मनमुटाव निम्त्याउदै छन ।


फुटबल प्रेमीहरु आफ्ना महत्वपूर्ण समयलाई समेत थाती राखेर फुटवल हेर्न र समर्थन गर्नमा नै व्यस्त देखिन्छन । सामाजिक संजाल फुटबलमय भएको छ ।

यसरी , सर्वत्र फुटबलमय भएको र सवै जना विदेशी राष्ट्रहरुको समर्थनमा उर्लिएको अवस्थामा गीत संगीतको माध्यमबाट नेपाललाई पनि बिश्वकपसम्म पुर्याउन नेपाली फुटबल खेलाडीहरुको प्रोत्साहनका लागि भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

चर्चित कलाकार तथा संगीतकार यमन श्रेष्ठको स्वर, शव्द तथा संगीतमा तयार भएको “गोल भन्ने कहिले हो” बोलको गीतमा उनले बिश्वकप फुटबलका लागी नेपालको सहभागीता अपरिहार्य भएको सन्देश दिन खोजेका छन ।
गाईजात्रा कार्यक्रममा समेत चर्चा हुने गीतको नेवारी भाषामा चर्चित एवं वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठले अनुवाद गरेका छन् । जिवित जल्मीको ऐरन्जमा तयार भएको गीतको म्यूजिक भिडियोलाई सुरेन्द्र श्रेष्ठले निर्देशन गरेका छन । देवेन्द्र महर्जनले भिडियोको छायांकन गरेका हुन भने सम्पादन सुनील कृष्ण ताम्राकारको रहेको छ । भिडियोमा यमनको साथमा रिंकु बज्राचार्य तथा गृष्मा श्रेष्ठ लगायत ईमेज च्यानलबाट प्रसारण हुने “ख्वताबजी”का कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको