Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन राजेन्द्र महतोद्वारा लोसपा परित्याग

बेहुलीले धेरै रक्सी पिएपछि आफ्नै बिहेमा सहभागी हुन सकिनन्

Reporter

काठमाडौं । बेहुला होस् वा बेहुली दुवैको जीवनमा विवाहको दिन निकै विशेष हुन्छ । यस कार्यक्रममा कुनै कमी नहोस् भनेर मानिसहरू महिनौं अगावै तयारी गर्न थाल्छन्। नजिकका साथीहरू, पाहुनाहरू सबैलाई आमन्त्रित गरिएको हुन्छ। तर एउटा विवाह समारोहमा अचम्मको कुरा भयो, यहाँ नयाँ दुलही आफ्नै विवाह समारोहमा गायब भइन् ।

वास्तवमा, दुलहीले यति धेरै रक्सी पिएकी थिइन् कि उनी आफ्नै विवाहको रिसेप्शनमा उपस्थित हुन सकिनन्। पाहुनाले पिउनु अघि उनको एक झलक मात्र देखेका थिए। तर त्यसपछि उनी सम्पूर्ण कार्यक्रमबाट गायब भइन् । जब दुलहीको नशा हटेर होश आयो, पार्टी सकियो । यो पूरै घटना यस विवाहमा गएका एक पाहुनाले सोशल मिडिया साइट रेडिटमा सेयर गरेका थिए।

मिररको रिपोर्टअनुसार पाहुनाले भने कि उनी गत महिना एक विवाहमा गएका थिए जहाँ दुलहीले उनको रिसेप्शन पार्टीमा यति धेरै रक्सी पिइन् कि उनी नशामा परिन् । जसका कारण केक काट्ने कार्यक्रम र अन्य कार्यक्रम चाँडो सम्पन्न हुन थालेको थियो । तर मञ्चमा पनि दुलहीको खुट्टा हल्लिरहेको थियो ।

कार्यक्रम पूरा गरेर पार्टी सुरु हुँदा दुलहीलाई होश थिएन। उनी नजिकैको सोफामा सुतिन् । राति ११ बजेतिर उनको होश आयो, तर त्यतिन्जेल पार्टी लगभग सकिएको थियो।

केही पाहुनाहरूले मातेकी बेहुलीलाई उठाएर कारमा लैजाने प्रयास गरे तर उनले वान्ता गर्न थालिन् । सजिएकी दुलहीलाई यसरी बान्ता गरेको देखेर पाहुनाहरु छक्क परे । उता, बेहुलाका सबै इच्छाहरू चकनाचुर भए । उनको रिसेप्शनमा बेहुलीसँग नाच्ने र फोटो खिच्ने रहर अधुरो रह्यो ।

सामाजिक सञ्जालमा यो पोस्ट पढेपछि केही प्रयोगकर्ताहरूले दुलहीप्रति सहानुभूति व्यक्त गरेका छन् भने केहीले उनलाई गैरजिम्मेवार भनेका छन् । एक प्रयोगकर्ताले भने -म दुलहाको बारेमा सोचेर लज्जित छु। यसै क्रममा अर्का प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्– बिचरा दुलहाको चाहना दुलहीको मदिराको बीचमा राखिएको थियो ।

 

 


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको