Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

तिम्रो बचनले भिडियो लिएर आईन गायिका शान्ता

admin

३ बर्ष अगाडि बाचा एल्बम सार्वजनिक गरेर नेपाली साँगितिक बजारमा प्रबेश गरेकी गायिका शान्ता जिसीको नयाँ म्युजिक भिडियो ‘तिम्रो बचनले’ सार्वजनिक भएको छ । बुटवलको बागेश्वरी संगित बिद्यालयमा सात बर्ष संगीतको प्रशिक्षण लिएर संगितमा पाईला चालेकी शान्ताको यस म्युजिक भिडियोमा मोडल दिक्पाल कार्की, सम्पदा बानिया र बालकलाकार आयुशी लुईटेलको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

गीतमा सन्तोष श्रेष्ठको संगीत रहेको छ भने गायिका आँफैले शब्द कोरेकी छिन् । गीतमा सुदिप सागरको संगीत संयोजन रहेको छ भने रेकर्ड तथा मिक्सिङ किशोर थापाले गरेका छन ।

भिडियोलाई आर्टिस्टनेपाल स्टुडियोस एन्ड प्रोडक्सनको ब्यानरमा निर्देशक नव ढुंगेलले निर्देशन गरेका छन । संचारकर्ममा एक दशक बिताईसकेका ढुंगेल मन छुने भिडियो निर्देशनमा माहिर छन । उनले ८० को हाराहरीमा म्युजिक भिडियो तथा १ दर्जन टेलिभिजन कमर्सियल निर्माण गरिसकेका छन । त्यस्तै भिडियोलाई अमृत सुनुवारले छाँयांकन गरेका छन भने माधव बेल्बासेले संपादन गरेका छन ।

गायिका शान्ताका यस् अघी बाचा ,तिज गीत टोकियोमा किनेको साडी, बरिलै लगायतका भिडियो सार्वजनिक छन ।

भिडियो

Amrit Sunuwar ArtistNepal Production & Studios Dikpal karki Nava Dhungel Nava Dhungel - Director Sampada baniya

लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको