Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे

भारतीय अभिनेता मिथुन चक्रवर्तीका छोरा महाअक्षयमाथि दुष्कर्म र सहमती बिना गर्भपतन गराएको आरोप

admin

भारतीय अभिनेता मिथुन चक्रवर्तीका छोरा महाअक्षयमाथि एक नायिकाले विवाहको प्रलोभन देखाएर दुष्कर्म र सहमती बिना गर्भपतन गराएको आरोप लगाएकी छिन् । पीडितले दिल्लीको बेगमपुर थानामा उनी विरुद्ध ऊजुरी दिएको तर पुलिसले दर्ता नगरेका कारण अदालतको ढोका ढक्ढकाएको जानकारी दिइन् । सोमबार रोहिणी कोर्टले महाअक्षय र उनकी आमा योगिता बाली विरुद्ध एफआइआर दर्ता गर्ने आदेश दिएको छ ।

नायिकाले महाअक्षयसँग आफ्नो भेट सन् २०१५ मा भएको जानकारी दिइन् । उनका अनुसार उनीहरुबीच फोनमा कुराकानी हुन थाल्यो । उनी भन्छिन्, ‘एकदिन महाअक्षयले उनलाई फिल्ममा रोल दिने भन्दै उनको फ्ल्याटमा बोलाए । नशालु पदार्थ मिसाएको पेय पदार्थमा पिलाएपछि दुष्कर्म गरेको र विरोध गर्दा विवाह गर्ने बचन दिएका थिए । त्यसपछि लगातार तीन वर्षसम्म थुप्रै पटक शारिरिक सम्बन्ध बनाएको र गर्भवती हुँदा केही ट्याब्लेट पनि खुवाए ।’

कुण्डली मिलाइरहेको भन्दै थुप्रै पटक विवाहको कुरा टार्ने गरेको पनि उनले जानकारी दिइन् । वकिलका अनुसार पीडितालाई गत महिनामात्र महाअक्षयको विवाह अर्की महिलासँग हुन लागेको थाहा भएको हो । उनीसँग यसबारे कुरा गर्दा महाअक्षयले नायिकाको नम्बर ब्लक गरिदिए । पीडिताले थुप्रै पटक मिथुनलाई यसबारे जानकारी दिने कोसिस गरिन् तर उनकी श्रीमती योगिता बालीले धम्की दिएर चुप गराइन् । अदालतले योगितालाई पनि आरोपी बनाउने आदेश दिएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको