Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन राजेन्द्र महतोद्वारा लोसपा परित्याग

मिस ग्यालेक्सि २०१८ को सक्सेस पार्टीमा प्रमाण पत्र वितरण

admin

मिस ग्यालेक्सी २०१८ को पहिलो संस्करणको भव्य सफलता पश्चात राजधानीको दरवारमार्ग स्थित होटल मोति महलमा बिजेता तथा अन्य प्रतियोगीहरुलाइ प्रमाण पत्र वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । उक्त अवसरमा केक काटेर खुसियाली मनाउदै सक्सेस पार्टीको समेत आयोजना गरिएको थियो ।

ताज बिजेता न्यान्सी अग्रवाल फस्ट रनरअप निश्मा आचार्य र सेकेण्ड रनरअप सम्झना चौधरी लगायतका अन्य सम्पूर्ण प्रतियोगीहरुलाई प्रमाण पत्र प्रदान गरिएको थियो । उक्त प्रमाण पत्र वितरण कार्यक्रममा समाजका प्रतिष्ठित व्यक्तित्वहरु, सौन्दर्य प्रतियोगिताका आयोजक, समाजसेवी कलाकारहरु, पत्रकारहरु लगायतका अन्य व्यक्तिहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

उक्त अबसरमा बोल्दै आयोजक सस्था दक्ष्य इन्टरनेशनल प्रालिको अधक्ष्य टेक राज पाण्डेले प्रतक्ष्य वा अप्रत्क्ष्यरुपमा सहयोग पुर्याउने तथा उपस्थित सम्पूर्ण महानुभाबलाइ धन्यबाद दिएका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको