Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

निरु खड्काको निर्देशन तथा अभिनयमा गायीका चन्द्रा मरासिनी जुनाको तिज गीत ‘भाग्यमानी छोरी’ सार्वजनिक (भिडियो सहित)

admin

लोक गायीका चन्द्रा मरासिनी जुनाको नयाँ तिज गीत ‘भाग्यमानी छोरी’ सार्वजनिक भएको छ । आफ्नै शब्द रचनामा तथा आवाजमा जुनाले गीतमा आँफुलाई भाग्यमानी छोरी तथा बुहारीको रुपमा प्रस्तु्त गरेकी छन् । गीतलाई गायक जिज्ञासु पौडेल तिलकले लय दिएका छन् ।

हाईलाईट्स नेपालले बजारमा ल्याएको उक्त गीतमा राजु सापकोटा, निरु खड्का, गीता थापा, रुपा गौतम र दिवाकर भण्डारीको उत्कृष्ट अभिनय रहेको छ । त्यस्तै बाल कलाकार सम्राट गौतम र स्तुती गौतमको अभिनयले पनि गीतलाई थप सार्थकता दिएका छन् ।

गीतको निर्देशन निरु खड्काले गरेका छिन  भने एरेन्ज कमल सौरागले गरेका हुन् । निरु पछिल्लो समय अभिनयसंगसंगै निर्देशनमा समेत व्यस्त हुन थालेकी छिन । थुप्रै चर्चित गायक गायिकाहरुको गीतको म्यूजिक भिडियोहरु निर्देशन गरेसकेकी उनी डकुमेन्ट्री एवं बिज्ञापन निर्माण निर्देशनमा पनि सफलता हात पारिरहेकी छिन ।


मौलिक शब्द तथा लोक लय प्रस्तुत गरेकाले आफ्नो गीतलाई स्रोता दर्शकले ले माया गरिदिनेमा गायीका जुना समेत विश्वस्त रहेकी छिन ।

भिडियो :


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको