Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस भाडाका गाडीमा टिकट सिस्टम अनिवार्य नेपाल इन्जिनियरिङ कलेजमा खेलकुद सप्ताह सुरु पहिरोले गोरखा–आँबुखैरेनी सडक अवरुद्ध पहिरोमा बेपता मध्ये १४ यात्रुको नाम सार्वजनिक

नेपाली युवा क्रिकेट टोलीले बल्ल आज पहिलो अभ्यास खेल

admin

काठमाडौं : आइसीसी यू-१९ विश्वकप क्रिकेट छनोटको तयारीका लागि भारतमा रहेको नेपाली युवा क्रिकेट टोलीले बल्ल आज पहिलो अभ्यास खेल खेल्ने मौका पाएको छ। गत जुन २३ मा भारतको नोइडा गएको नेपाली यू-१९ टोलीले यसअघि अभ्यास खेल खेल्ने भन्दै आएपनि नेट प्राक्टिस र प्रशिक्षणमै रमाउनु परेको थियो। जुन २७ र जुलाई १ मा अभ्यास खेल खेल्ने भनिए पनि हुन सकेन। आज नेपाली यू-१९ टोलीले ग्रेटर नोइडाको फ्रेण्ड्स स्पोर्ट्स एकेडेमीसँग खेल्दैछ। गौतम बुद्ध युनिभर्सिटी क्रिकेट ग्राउण्डमा भइरहेको खेलमा घरेलु टोलीले टस जितेर पहिले बलिङ रोजेपछि नेपालले ब्याटिङ गरिरहेको छ। यो समाचार तयार पार्दासम्म नेपालले ९ ओभरमा २ विकेट गुमाएर २३ रन बनाएको छ।

नेपाली टिमका व्यवस्थापक तथा टेक्निकल डिरेक्टर रमन शिवाकोटीका अनुसार खेल ४० ओभरको हुनेछ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको