Logo
01 Feb 2023    १८ माघ २०७९, बुधबार

ताजा खबर

विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ भारतबाट बढेर आयो इन्धनको भाउ माओवादी केन्द्रको स्थायी कमिटि बैठक स्थगित खेर जाँदै ४० लाख ‘डोज’ खोप सन्दीप लामिछानेमाथि लगाइएको निलम्बन फुकुवा

लोकप्रिय गायिका रितु कंडेलले ल्याईन ‘विदेशी भूमी’ (भिडियो सहित)

admin

हिन्दु नारीहरुको महान चाड तीज नजिकिंदै गर्दा तीज सम्बन्धि गीत सार्वजनिक हुने क्रम जारी नै छ तीजकै अवसर पारेर चर्चित गायिका रितु कँडेलले आफ्नो स्वर तथा शब्दमा रहेको ‘विदेशी भूमी’ बोलको तीज गीत युट्युबमार्फत सार्वजनिक गरेकी छिन ।

प्रत्येक बर्ष जसो तीज गीत बजारमा ल्याउने गायिका रितुले यसपाली पनि तीज पर्वको मौलिकतालाई गीतमा समावेश गरेकी छिन । गीतमा रितुको आवाज तथा शव्द संगै लय संकलन अर्जुन सुनामले गरेका छन् । तीजको मौलिक नृत्य समावेश गरेर तयार पारेको भिडियोमा रिचा थापाले उत्कृष्ट नृत्य प्रस्तुत गरेकी छिन् । स्वदेश तथा विदेशमा कार्यक्रममा प्रस्तुतीका लागी निकै माग भएकी गायिका रितुले नै भिडियोको निर्देशन गरेकी छिन् ।

उक्त गीतको भिडियोलाई जनता फिल्मसको प्रस्तुति रहेको गीतको भिडियोमा ऋचा थापा र उनको टिमको अभिनय रहेको छ । भिडियो बासु बरालले खिचेका हुन् भने अमृत चापागाईंले सम्पादन गरेका हुन् ।

भिडियो


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको