Logo
28 Nov 2023    १२ मंसिर २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

दुर्गा प्रसाईंका स्वकीय सचिव पक्राउ सुनको मूल्य हालसम्मकै उच्च देशभरीका कारागारमा योग शिविर चलाइने काठमाडौं महानगरपालिका को सडक तथा नदी किनारमा आगो बाल्न निषेध इजरायल र हमास बीच युद्धविराम दुई दिन थप, के छुट्लान विपिन जाेशी? लोकसेवा आयोगको सबैभन्दा धेरै परीक्षा दिने सर्लाहीका, नाम निकाल्ने गुल्मीका

निष्मा अभिनित ” तिमिले जिवनसाथी अर्कै रोज्दै छौ रे “गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक

admin

मोडल निष्मा जिमीद्वारा अभिनित ” तिमिले जिवनसाथी अर्कै रोज्दै छौ रे “ बोलको निकै मर्मस्पर्शी गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ। गीतमा मोडल निश्माको साथमा मोडल बिक्रम बुढाथोकीको जिवन्त अभिनय देख्न सकिन्छ ।

गायक हेमन्त शिशिरको समुधुर आवाज, रचना तथा संगीतमामा सजिएको गीतको भिडियो निर्देशन स्वयं हेमन्त शिशिरकै रहेको छ । शंका एल्बममा समावेश गीतलाई शिशिर फिल्मस्ले उत्पादन तथा बजार प्रवद्र्धन गरेको छ । मुकेश हुमागांईको छायाङ्कन र अमृत चापागाईले सम्पादन गरेको भिडियोलाई निकै रुचाईएको छ ।

केहि चर्चित गीतहरुमा मोडलिङ्ग गरेर पछिल्लो पटक यस क्षेत्रमा आफ्नो पहिचान बनाउन प्रयासरत मोडल निश्मा अभिनित यस म्यूजिक भिडियो छोटो समयमा नै लोकप्रिय हुने पुगेको छ । हाल नृत्य र अभिनयको एक साथ तालिम लिदै गरेकी निश्मा पेशाले ब्युटिसियन समेत हुन । अभिनय आफ्नो सौख भएको तर पेशालाई पहिलो प्राथमिकतामा राखेर अभिनयलाई पनि निरन्तरता दिने उनी बताउछिन ।

भिडियो :

https://www.youtube.com/watch?v=2vWQ7KcyWn0


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको