Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे

निष्मा अभिनित ” तिमिले जिवनसाथी अर्कै रोज्दै छौ रे “गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक

admin

मोडल निष्मा जिमीद्वारा अभिनित ” तिमिले जिवनसाथी अर्कै रोज्दै छौ रे “ बोलको निकै मर्मस्पर्शी गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ। गीतमा मोडल निश्माको साथमा मोडल बिक्रम बुढाथोकीको जिवन्त अभिनय देख्न सकिन्छ ।

गायक हेमन्त शिशिरको समुधुर आवाज, रचना तथा संगीतमामा सजिएको गीतको भिडियो निर्देशन स्वयं हेमन्त शिशिरकै रहेको छ । शंका एल्बममा समावेश गीतलाई शिशिर फिल्मस्ले उत्पादन तथा बजार प्रवद्र्धन गरेको छ । मुकेश हुमागांईको छायाङ्कन र अमृत चापागाईले सम्पादन गरेको भिडियोलाई निकै रुचाईएको छ ।

केहि चर्चित गीतहरुमा मोडलिङ्ग गरेर पछिल्लो पटक यस क्षेत्रमा आफ्नो पहिचान बनाउन प्रयासरत मोडल निश्मा अभिनित यस म्यूजिक भिडियो छोटो समयमा नै लोकप्रिय हुने पुगेको छ । हाल नृत्य र अभिनयको एक साथ तालिम लिदै गरेकी निश्मा पेशाले ब्युटिसियन समेत हुन । अभिनय आफ्नो सौख भएको तर पेशालाई पहिलो प्राथमिकतामा राखेर अभिनयलाई पनि निरन्तरता दिने उनी बताउछिन ।

भिडियो :

https://www.youtube.com/watch?v=2vWQ7KcyWn0


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको