Logo
02 Feb 2023    १९ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड विश्वको शीर्ष १० धनीको सूचीबाट बाहिरिए अडानी कालीगण्डकीको देवशिला अयोध्यामा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट ९ किलो सुनसहित क्यानडेली नागरिक पक्राउ विश्व कायस्थ कन्फ्रेन्सको दोस्रो स्थापना दिवस:वृद्धाश्रमलाई विभिन्न सहयोग कामना सेवा विकास बैंकका सिईओ बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

माथिल्लो तामाकोशी आयोजनाको साधारण सेयर भर्ने समय थप

admin

दोलखावासीका लागि निस्काशन गर्न  माथिल्लो तामाकोशी जलविद्युत् आयोजनाको साधारण सेयर   भर्नेको भीड बढेपछि समय थप गरिएको छ । नेपाल धितोपत्र बोर्डले एक साता अर्थात आगामी भदौ १ गतेसम्मका लागि म्याद थप गरेको हो ।

यस अघि साउन १६ गतेदेखि २५ गतेसम्म राजधानीमा आवेदन दिन पाउने अवधि तोकिएको थियो । राजधानीमा नै करीब दुई अर्ब बढीको आवेदन पर्ने अनुमान गरिएको छ । दोलखाका बासिन्दा खेतीपातीमा व्यस्त रहेको र आवेदन फर्म मात्रै गाउँगाउँमा पुग्दै गरेको अवस्थामा सबै संकलन हुँदा पाँच गुणाभन्दा बढी आवेदन पर्ने सम्भावना देखिएको छ । अर्थात करीब रु पाँच अर्ब बराबरको आवेदन पर्ने देखिएको छ ।

आयोजनाले स्थानीय बासिन्दालाई १० प्रतिशत सेयर बिक्री गरेपछि सर्वसाधारणलाई रु एक अर्ब ५८ करोड बराबरको साधारण सेयर बिक्री गर्ने तयारी गरेको छ । हाल आयोजनाको ९६ प्रतिशत भौतिक निर्माण सम्पन्न भएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको