Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

माथिल्लो तामाकोशी आयोजनाको साधारण सेयर भर्ने समय थप

admin

दोलखावासीका लागि निस्काशन गर्न  माथिल्लो तामाकोशी जलविद्युत् आयोजनाको साधारण सेयर   भर्नेको भीड बढेपछि समय थप गरिएको छ । नेपाल धितोपत्र बोर्डले एक साता अर्थात आगामी भदौ १ गतेसम्मका लागि म्याद थप गरेको हो ।

यस अघि साउन १६ गतेदेखि २५ गतेसम्म राजधानीमा आवेदन दिन पाउने अवधि तोकिएको थियो । राजधानीमा नै करीब दुई अर्ब बढीको आवेदन पर्ने अनुमान गरिएको छ । दोलखाका बासिन्दा खेतीपातीमा व्यस्त रहेको र आवेदन फर्म मात्रै गाउँगाउँमा पुग्दै गरेको अवस्थामा सबै संकलन हुँदा पाँच गुणाभन्दा बढी आवेदन पर्ने सम्भावना देखिएको छ । अर्थात करीब रु पाँच अर्ब बराबरको आवेदन पर्ने देखिएको छ ।

आयोजनाले स्थानीय बासिन्दालाई १० प्रतिशत सेयर बिक्री गरेपछि सर्वसाधारणलाई रु एक अर्ब ५८ करोड बराबरको साधारण सेयर बिक्री गर्ने तयारी गरेको छ । हाल आयोजनाको ९६ प्रतिशत भौतिक निर्माण सम्पन्न भएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको