Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

यात्रुका आफन्तलाई हाेटल लेकालीमा बासकाे व्यवस्था

Reporter

पाेखरामा आज आइतवार दुर्घटनामा परेकाे यति एअरलाइन्सकाे विमानमा सवार यात्रुका आफन्तका लागि नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले निःशुल्क बासकाे व्यवस्था गरेकाे छ ।

प्राधिकरणले ट्वीट गर्दै विमानमा सवार यात्रुका आफन्तका लागि गण्डकी अस्पताल नजिकै रहेकाे हाेटल लेकालीमा बास बस्ने व्यवस्था गरेकाे जनाएकाे छ । यसका लागि ९८५६०४४९१४ मा सम्पर्क गर्न सकिने छ ।

यस्तै दुर्घटनाग्रास्त विमानमा सवार यात्रुकाे आफन्तजनले थप जानकारी प्राप्त गर्न ९८०२८२८८०० मा सम्पर्क गर्न सकिने प्राधिकरणले जनाएकाे छ । अस्पतालमा आवश्यक सहयोग र समन्वयका लागि ९८०२८११२२२ र ९८०२८१२१११ मा सम्पर्क गर्न सकिनेछ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको