Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

सडक दुर्घटनामा परि घाइते भएका व्यक्तिलाई बोकि हस्पिटल पुगे रामेश्वर फुयाल

Reporter

हस्पिटलबाट आफ्नो स्वास्थ्य चेकजाँच गरेर घर फर्किदै गरेका एमाले नेता रामेश्वर फुयाल पुनः हस्पिटल पुगेका छन् । ग्राण्डी हस्पिटल बाट आफ्नो स्वास्थ परिक्षण गरि घर फर्किने क्रममा बाटोमा एक घाइते मानिस फेला परेपछि नेता फुयाल उनको उद्धारका लागि पुनः हस्पिटल पुगेका हुन् ।

बुधबार साझ ७ बजेतिर काठमाडौको गोकर्णेश्वर नगरपालिका वार्ड नम्बर ३ स्थित बेसिगाँउको अत्तरखेल सडकमा अन्दाजी २२ वर्षीय एक युवक मोटरसाइकलको ठक्करबाट घाइते अवस्थामा लडिरहेका थिए । त्यसैबेला नेता फुयाल आफ्नो स्वास्थ्य चेकजाँच गरि अस्पताल बाट घर जानेक्रममा अचानक उनको नजर सडक छेउमा उभिरहेका मान्छेहरु तिर पर्यो । त्यतिकैमा उनी आफ्नो गाडी रोकि बाहिर निस्किएर छट्पटी रहेको युवक सामु पुगे अनि प्रहरी र एक स्थानीयको सहयोगमा ढिलो नगरी उक्त व्यक्तिलाई आफ्नो गाडीमा राखेर नेपाल मेडिकल कलेज सम्म पुर्याइ उनको उपचारमा सहयोग गरे । उक्त व्यक्तिको ठेगाना नखुलेको तर नाम भने राजकुमार रहेको बताउदै नेता फुयालले भने ” म हस्पिटलबाट आफ्नो स्वास्थ्य परिक्षण गरि घर जाँदै थिए । अत्तरखेल पुगेपछि मैले एक घाइते शरीर सडक छेउमा छट्पटाइ रहेको देखेँ । उनको टाउकोबाट रगत बगिरहेको थियो । र खुट्टामा पनि ठुलै चोट लागेको थियो । त्यो भाँचिएको रहेछ । उनलाई जोरपाटी बाट सुन्दरीजल तर्फ जाँदै गरेको मोटरसाइकलले हानेको रहेछ । त्यस्तो अव्यवस्था देखेर उनलाई छोडी जान मन लागेन । ढिलो नगरी स्थानीय र प्रहरी साथिहरुको सहयोगमा आफ्नो गाडिमा राखेर हस्पिटल पुर्‍याउने काम भयो ।” यस्तै उनले केही समय अघि सोही ठाउँमा दुर्घटनामा परेकी हेटौंडाकि एक महिलाको पनि उद्धार गरेका थिए । उनी सामाजिक सेवा भाव भएका एक सरल उदारवादी नेता हुन । बाग्मती प्रदेशका पूर्व भौतिक पूर्वाधार मन्त्रालय सम्हालेका फुयाल संविधान सभाका सदस्य समेत हुन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको