Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

सडक दुर्घटनामा परि घाइते भएका व्यक्तिलाई बोकि हस्पिटल पुगे रामेश्वर फुयाल

Reporter

हस्पिटलबाट आफ्नो स्वास्थ्य चेकजाँच गरेर घर फर्किदै गरेका एमाले नेता रामेश्वर फुयाल पुनः हस्पिटल पुगेका छन् । ग्राण्डी हस्पिटल बाट आफ्नो स्वास्थ परिक्षण गरि घर फर्किने क्रममा बाटोमा एक घाइते मानिस फेला परेपछि नेता फुयाल उनको उद्धारका लागि पुनः हस्पिटल पुगेका हुन् ।

बुधबार साझ ७ बजेतिर काठमाडौको गोकर्णेश्वर नगरपालिका वार्ड नम्बर ३ स्थित बेसिगाँउको अत्तरखेल सडकमा अन्दाजी २२ वर्षीय एक युवक मोटरसाइकलको ठक्करबाट घाइते अवस्थामा लडिरहेका थिए । त्यसैबेला नेता फुयाल आफ्नो स्वास्थ्य चेकजाँच गरि अस्पताल बाट घर जानेक्रममा अचानक उनको नजर सडक छेउमा उभिरहेका मान्छेहरु तिर पर्यो । त्यतिकैमा उनी आफ्नो गाडी रोकि बाहिर निस्किएर छट्पटी रहेको युवक सामु पुगे अनि प्रहरी र एक स्थानीयको सहयोगमा ढिलो नगरी उक्त व्यक्तिलाई आफ्नो गाडीमा राखेर नेपाल मेडिकल कलेज सम्म पुर्याइ उनको उपचारमा सहयोग गरे । उक्त व्यक्तिको ठेगाना नखुलेको तर नाम भने राजकुमार रहेको बताउदै नेता फुयालले भने ” म हस्पिटलबाट आफ्नो स्वास्थ्य परिक्षण गरि घर जाँदै थिए । अत्तरखेल पुगेपछि मैले एक घाइते शरीर सडक छेउमा छट्पटाइ रहेको देखेँ । उनको टाउकोबाट रगत बगिरहेको थियो । र खुट्टामा पनि ठुलै चोट लागेको थियो । त्यो भाँचिएको रहेछ । उनलाई जोरपाटी बाट सुन्दरीजल तर्फ जाँदै गरेको मोटरसाइकलले हानेको रहेछ । त्यस्तो अव्यवस्था देखेर उनलाई छोडी जान मन लागेन । ढिलो नगरी स्थानीय र प्रहरी साथिहरुको सहयोगमा आफ्नो गाडिमा राखेर हस्पिटल पुर्‍याउने काम भयो ।” यस्तै उनले केही समय अघि सोही ठाउँमा दुर्घटनामा परेकी हेटौंडाकि एक महिलाको पनि उद्धार गरेका थिए । उनी सामाजिक सेवा भाव भएका एक सरल उदारवादी नेता हुन । बाग्मती प्रदेशका पूर्व भौतिक पूर्वाधार मन्त्रालय सम्हालेका फुयाल संविधान सभाका सदस्य समेत हुन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको