मोडल तथा नायिका नितु तिज गीत मार्फत गायिकाको रुपमा आउदै, केहि दिनमै भिडियो सार्वजनिक गरिने

थुप्रै चर्चित गायक गायिकाहरुको गीतहरुमा मोडलिङ्ग गर्ने मोडल तथा कलाकार नितु कोइराला पहिलोपटक आफैले गाएको गीतमा अभिनय गरेकी छिन । वर्षमा एक पटक आउने नेपाली महिलाहरुको महान चाड तीजलाइ लक्षित गरि ‘छ्मछमि तीजमा नाच्छु बरिलै ‘बोलको गित गाएर गीतको म्यूजिक भिडियोको समेत छायांकन सम्पन्न गरीसकेकी छिन ।

गजलकार बिमल गौतमको शव्द तथा लयमा तयार भएको गीतलाई चर्चित छायांकार राजु केसीले गरेका हुन भने निर्देशन अहिलेकी व्यस्त एवं चर्चित मोडल दिपासा बिसीले गरेकी छिन । भिडियोमा उनको साथमा प्रिया रिजाल लगायतका कलाकारहरुले उनलाई साथ दिएका छन । राजधानीको विभिन्न रमण स्थानहरुमा छायांकन भएको गीतलाई चाडै नै साइराम पिक्चर मार्फत युटुबबाट सार्वजनिक गरिने जानकारी मोडल तथा गायिका नितुले जानकारी गराईन

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *