Logo
27 May 2024    १४ जेष्ठ २०८१, सोमबार

ताजा खबर

बूढानीलकण्ठका मेयरसहित तीन वडाअध्यक्षलाई एक महिना कैद सजाय महालेखापरीक्षकको वार्षिक प्रतिवेदन राष्ट्रपतिसमक्ष पेस आगामी आर्थिक वर्ष २०८१-०८२ को बजेट जेठ १५ गते व्यवसायसँगै समाजसेवामा निरन्तरता दिदै महेश बुढाथोकी बिराज बास्कोटा अभिनित म्युजिकल पोइट्री ‘कालो प्रकाश’ सार्वजनिक (म्युजिकल पोइट्रीसहित) विश्वविख्यात अन्वेषकद्वारा नेकको शिक्षक विद्यार्थी माझ प्रस्तुति

मिस हिमालयन पेजेन्ट २०१८ को ट्यालेन्ट शो सम्पन्न,भाद्र ८ गते राष्ट्रिय नाचघरमा फिनाले

admin

हिमालय पेजेन्टको आयोजनामा मिस हिमालयन पेजेन्ट २०१८ को ट्यालेन्ट शो सम्पन्न भएको छ । भक्तपुर स्थित थापा बैंकेटमा सम्पन्न ट्यालेन्ट शोमा प्रतिस्प्रधाका लागि नेपालभरबाट छनौट भएका प्रतिस्पर्धीहरुले नृत्य, गायन, अभिनय कलामा आ–आफ्नो प्रतिभा प्रदर्शन गरी निर्णायक मण्डल र उपस्थित दर्शकहरुको मन जित्ने प्रयास गरेका थिए। प्रतियोगीहरुले देखाएको सबै प्रतिभाहरुको निणार्यक मण्डल तथा उपस्थित दर्शक दिर्घाबाट निकै प्रशंसा पाएको थियो । यस् शोबाट बिजेता हुने मिस ट्यालेन्टको घोषणा भने अन्तिम स्पर्धाका दिन हुनेछ। उक्त ट्यालेन्ट शोमा सर्वप्रतिक श्रेष्ठ,अन्जला श्रेष्ठ,राज लुईटेल, राज पाण्डे तथा बिजय घिसिङ्ग निर्णायक मण्डलमा रहेका थिए ।


उक्त प्रतियोगीताका लागी नेपालभरबाट छानिएका अस्मिता तामाङ्ग, अनिषा घिसिङ्ग, सुक्रानी योन्जन, विमिता खत्री, सविता नगरखुशी, अनिता लाखे, सुजाता देउजा, रन्जना जैसी, अन्जना ज्योती, उषा अधिकारी र अन्जु पाण्डे अन्तिम प्रतिस्पर्धामा छन ।
प्रतियोगिताको आगामी भाद्र ८ गते जमल स्थित राष्ट्रिय नाचघरमा फिनाले हुने आयोजक संस्थाकी अध्यक्ष तथा व्युटिसियन अप्सरा नेवा राईले बताइन ।
अन्तिम स्पर्धाका लागि प्रतियोगीताका विजेता तथा टाईटल विजेताहरुले उपाधिका साथमा बिभिन्न अवसरहरु प्राप्त गर्न सक्नेछन् । प्रतियोगीताको कोरियोग्राफी अन्जला श्रेष्ठले गरेकी छिन् ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको