Logo
02 Apr 2023    १९ चैत्र २०७९, आईतवार

ताजा खबर

राष्ट्रपति पौडेल अस्पताल भर्ना फोटोपत्रकार प्रदीपराज वन्त बाबुछिरी फोटो पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत थ्री नेसन्स कपको उपाधि नेपाललाई मिडिया उद्यमी हरिशरण सुवेदी रिपाेर्टर्स क्लबबाट सम्मानित प्रधानमन्त्री दाहालले गरे मन्त्रिपरिषद् विस्तार उपत्यकामा हराएका तीन सय ६० मोटरसाइकल सम्बन्धित धनीलाई हस्तान्तरण

ईजिप्टमा युवा समाजसेवी नगरकोटीलाई राजदुतले गरे सम्मान

Reporter

ईजिप्ट ।  युवा समाजसेवी अनिल नगरकोटी ईजिप्टमा सम्मानित भएका छन । ईजिप्टको राजधानी कायरोस्थित होटल स्विस ईन नाईलमा सम्पन्न भव्य समारोहमा नगरकोटीलाई युवा समाजसेवीको रुपमा ईजिप्टका लागि नेपाली राजदूत सुशिल के लम्सालले उक्त सम्मान प्रदान गरेका हुन । आयोजकका अनुसार सानै उमेरदेखि सामजिक क्षेत्रमा क्रियाशिल रहदै समाज र टोलमा समाज सेवामा समर्पित रहदै आएका कारण उनलाई नेपालभरबाट उक्त सम्मानका लागि छनौट गरि उनको हौसला र उर्जा यथावत राखी थप यस क्षेत्रमा थप क्रियाशिलताका लागि सम्मानका लागि छनौट गरिएको थियो ।

यस अघि अजरवैजानको बाकु लगायत राष्ट्रिय स्तरका विभिन्न समारोहमा सम्मानित भैसकेका नगरकोटी विभिन्न संघ संस्थामा आवद्ध छन ।
जहरसिंहपौवा स्थायी बसोवास भएका नगरकोटी उक्त क्षेत्रमा समाजसेवा मार्फत अलग्गै पहिचान बनाएका छन । विद्यालयमा होस वा टोल समाजमा हुने सामाजिक कार्यमा उनी सधैं अग्रसर हुने गर्छन । राष्ट्रपत्र डटकमका प्रमुख समेत रहेका संचारकर्मी नगरकोटी सफल व्यबसायीको रुपमा समेत परिचय बनाएका छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको