Logo
05 Feb 2023    २२ माघ २०७९, आईतवार

ताजा खबर

नेपाली चर्चित रक ब्यान्ड MT.8848 को ‘सम्पत्ति’मा एलिश राई र स्मृती श्रेष्ठ(भिडियो) श्री स्वस्थानी ब्रत आज समापन गरिंदै राष्ट्रिय सभा उपाध्यक्षको मनोनयन आज नेपालको पहिलो गभर्नर हिमालय समशेर राणाको ९६ वर्षको उमेरमा निधन परराष्ट्रमन्त्री पौड्यालद्वारा श्रीलङ्काका राष्ट्रपतिसँग भेटवार्ता नेपाल–भारत बीचको सम्बन्ध अलौकिक र पुरानो

आफ्नै छोराबाट बावुको कुटपिट गरि हत्या

admin

बाबुको मुख हेर्ने दिन अर्थात कुशे औशीको दिन आफुलाई जन्मदिने बावुलाई बावुको मुख हेर्दै अनेक श्रद्धाका साथ सम्मान गर्नु पर्ने दिनमा त्यस्को विपरित छोराबाट आफ्नै बावुको हत्या भएको छ ।
छोराको कुटपिटबाट गम्भीर घाइते भएका सिरहा लहान नगरपालिका–४ इस्लामपुरका एक वृद्धको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ ।

मृत्यु हुनेमा लहान नगरपालिका–४ इस्लामपुरका ६० वर्षीय मोहम्मद अताबुल मियाँ रहेको प्रहरीले जनाएको छ । शुक्रवार जग्गासम्बन्धी बिवाद हुँदा माइलो छोरा २६ वर्षीय मोहम्मद कमाल मियाँले कुटपिट गरेका थिए । कुटपिटबाट गम्भीर घाइते भएका अताबुल मियाँको बिराटनगरस्थित म्याक्स अस्पतालमा उपचारका क्रममा शनिबार मृत्यु भएको हो ।

बुवालाई कुटपिट गर्ने मोहम्मद कमाल फरार रहेकाले उनको खोजी कार्य भइरहेको इलाका प्रहरी कार्यालय लहानले जनाएको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको