Logo
30 Sep 2023    १३ आश्विन २०८०, शनिबार

ताजा खबर

गायक टीका मगरको ‘बज्यैको बुलाकी’सार्वजनिक (भिडियो ) पेट्रोलियम पदार्थमा फेरि मूल्यवृद्धि,ग्यास सिलिण्डरमै २१५ ले बढ्यो सरकार र आन्दोलनरत चिकित्सकबीच सहमति, आन्दोलन फिर्ता होस्टेलमा झुन्डिएको अवस्थामा मृत भेटिए ८ बर्षिय बालक, विद्यालयमा तोडफोड र आगजनी मुलुकको अर्थतन्त्रमा क्रमिक सुधार भइरहेको अर्थमन्त्री महतको दाबी समाजवादी महिला संघले गर्यो आफ्ना सांसदहरुलाई सम्मान

कालीकोटको बोलेरो दुर्घटनामा चालकसहित तीनको मृत्यु

Reporter

जिल्लाको शुभकालीका गाउँपालिका वडा नं. ६ मा  आइतबार राती सवार बोलेरो दुर्घटना हुँदा तीन जनाको मृत्यु भएको छ । वडा नं ६ को चिसापानी स्थित बेहुली पानतडी सडक खण्डको चौकी बजारबाट हाउडीतर्फ आउदै गरेको बोलेरो दुर्घटना भएको हो ।

आइतबार राती १२ बजेर ३० मिनेटमा हाउडी तर्फ आउदै गरेको लु १ च ८४९८ नं को डबल क्याप जिप सडकदेखी अन्दाजी एक सय ५० मिटर तल खसेको प्रहरीले जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय कालीकोटका प्रमुख डिएसपी जयश्वर रिमालले दुर्घटना परी मृत्यु हुनेमा शुभकालीका गाउँपालिका वडा नं २ का जिप चालक वर्ष ३० का हर्के कामी,  शुभकालिका  ८ बस्ने वर्ष ३१ का राम बहादुर शाही र दैलेख जिल्ला नौमुले घर भएका वर्ष अन्दाजी २५ का गोपाल सलामी मगर  रहेको बताउनुभयो ।

प्रहरी प्रमुख रिमालले  थप अनुसन्धानको लागी प्रहरी कार्यालय कालिकोटबाट प्रहरी  निरीक्षक यज्ञराज जोशीको कमाण्डमा प्रहरी टोली खटाइएको जानकारी दिनुभयो । रातीको समय भएकाले घटना ढिलो गरी थाहा भएको प्रहरीको भनाई छ । यस अघि बिहिबार बिहान कालीकोटको सेरा बजारमा भएकाे जिप दुर्घटनामा श्रीमान श्रीमतीको मृत्यु भएको थियो भने एक जना गम्भिर घाईते भएका थिए ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको