Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

आज मंगोलिया प्रस्थान गर्दै मेयर चिरीबाबु महर्जन

admin

१४ असोज- ललितपुर महानगरपालिकाका मेयर चिरीबाबु महर्जन वातावरण र यातायात सम्बन्धी एसियाली स्तरको छलफल कार्यक्रममा सहभागी हुन अाइतबार मंगोलिया प्रस्थान गर्ने भएका छन् । उनी मंगोलिया एक सातासम्म चल्ने वातावरणिय दिगो यातायातका लागी एसियाली मन्चको छलफल कार्यक्रममा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै त्यसतर्फ प्रस्थान गर्न लागेका हुन ।

कार्यक्रमका दौरानमा मेयर महर्जनले ‘यातायात माग ब्यवस्थापन निती र परिणाम’ बिषयक छलफल कार्यक्रमको अध्यक्षता गर्नुका साथै ‘एसियामा न्यून कार्वनयुक्त शहर र समुदायको विकास’ बिषयक समुहगत छलफलमा सहभागीता जनाउने छन् । मेयर महर्जनको भ्रमण खर्च आयोजकले ब्यहोर्ने शर्तमा उनी त्यसतर्फ प्रस्थान गर्न लागेका हुन । मेयर चिरीबाबु महर्जनको मंगोलिया भ्रमणका बिषयमा जानकारी गराउने उदेश्यले ललितपुर महानगरपालिकाले एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गरेको छ । महानगरका प्रवक्ता राजु महर्जनद्वारा हस्ताक्षरित उक्त प्रेस विज्ञप्तीमा जनाइए अनुसार मेयर महर्जन अाइतबार ३० सेप्टेम्बरमा प्रस्थान गरि ०७ अक्टोबरमा स्वदेश फिर्ता हुने कार्यक्रम रहेको छ ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको