Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन राजेन्द्र महतोद्वारा लोसपा परित्याग

दुवईमा रेखा पौडेलले चुमिन सर्वोत्कृष्ट महिला संगीतकारको अवार्ड

admin

नेपाली चलचित्रकी पहिलो महिला संगीतकार रेखा पौडेलले युएईको दुवईमा सम्पन्न भएको मोडल सङ्गस अवार्डमा सर्वोत्कृष्ट संगीतकारको अवार्ड जित्न सफल भएकी छिन । चलचित्र हमेशाको हमेशा बोलको गीत मार्फत उनले उक्त अवार्ड जित्न सफल भएकी हुन् । नेपालका चर्चित कलाकारहरुको प्रस्तुति सहित दुवईको एभरेस्ट क्लबमा अवार्ड भएको थियो ।
नेपाली कला, संस्कृति, सष्ट्रा तथा सर्जकको सम्मानमा समर्पित अन्तर्राष्ट्रिय अवार्ड’ भनिएको यो अवार्डमा राष्ट्रिय, चलचित्र, आधुनिक, भजन, लोकदोहोरी, पप, तीज गीत, फेशनलगायतका विभिन्न २८ विधामा अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।

एनआरएन दुवईका अध्यक्ष रमेश श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज ९इनास० युएईका अध्यक्ष रेखा घिमिरे, नेपाली एशोसिएसनका अध्यक्ष डा दिनेश आचार्य विशेष अथिति र आकाश कोइराला, यदु भट्टराइ, राम तामाङ, युएईमा क्रियाशील सामाजिक संस्थाका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधिहरुलगायतका अतिथिहरु रहेका थिए । मोडल सङ्गस अवार्ड समारोहमा यूएईमा क्रियाशील सामाजिक व्यक्तित्वहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको