Logo
09 Feb 2023    २६ माघ २०७९, बिहीबार

ताजा खबर

फागुन मसान्तभित्र सवारी कर भुक्तानी गरे जरिवाना छुट सिंहदरबारमा २४ सै घण्टा मेलम्चीको पानी देउवा विरुद्दको रिटमा सर्वोच्चको कारण देखाउ आदेश माओवादी केन्द्र छाडिन् उर्मिला अर्यालले युएईमा हुन लागेको ‘नेपाली सिनेमा फेस्टिभल’ को तयारी तीव्र टर्की भूकम्पमा ज्यान गुमाउनेकाे सङ्ख्या ९ हजार नाघ्याे

दुवईमा रेखा पौडेलले चुमिन सर्वोत्कृष्ट महिला संगीतकारको अवार्ड

admin

नेपाली चलचित्रकी पहिलो महिला संगीतकार रेखा पौडेलले युएईको दुवईमा सम्पन्न भएको मोडल सङ्गस अवार्डमा सर्वोत्कृष्ट संगीतकारको अवार्ड जित्न सफल भएकी छिन । चलचित्र हमेशाको हमेशा बोलको गीत मार्फत उनले उक्त अवार्ड जित्न सफल भएकी हुन् । नेपालका चर्चित कलाकारहरुको प्रस्तुति सहित दुवईको एभरेस्ट क्लबमा अवार्ड भएको थियो ।
नेपाली कला, संस्कृति, सष्ट्रा तथा सर्जकको सम्मानमा समर्पित अन्तर्राष्ट्रिय अवार्ड’ भनिएको यो अवार्डमा राष्ट्रिय, चलचित्र, आधुनिक, भजन, लोकदोहोरी, पप, तीज गीत, फेशनलगायतका विभिन्न २८ विधामा अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।

एनआरएन दुवईका अध्यक्ष रमेश श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज ९इनास० युएईका अध्यक्ष रेखा घिमिरे, नेपाली एशोसिएसनका अध्यक्ष डा दिनेश आचार्य विशेष अथिति र आकाश कोइराला, यदु भट्टराइ, राम तामाङ, युएईमा क्रियाशील सामाजिक संस्थाका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधिहरुलगायतका अतिथिहरु रहेका थिए । मोडल सङ्गस अवार्ड समारोहमा यूएईमा क्रियाशील सामाजिक व्यक्तित्वहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको