Logo
19 May 2024    ६ जेष्ठ २०८१, आईतवार

ताजा खबर

‘मिस एण्ड मिसेस ब्युटीफुल नेपाल २०२४’ को पहिलो अडिसन सम्पन्न, दोश्रो जेष्ठ १८ मा मंगलोदय श्रृजनशिल समाजद्वारा आरुघाटको निलकण्ठ आधारभूत विद्यालयलाई शैक्षिक सामाग्री प्रदान युवराज घिमिरेको हत्या आरोपमा सात जना लागुऔषध दुर्व्यसनी पक्राउ प्रतिनिधिसभाको बैठक २ बजेलाई सर्‍यो ललितपुर आगलागी : सञ्जय गरी पनि रहेनन्, एकै परिवारका चारै सदस्यको मृत्यु किर्गीस्तानमा रहेका नेपालीलाई घरबाहिर ननिस्कन आग्रह

नन्दाले जितिन दुवईमा सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो निर्देशकको अवार्ड

admin

दुबईमा आयोजना भएको मोडल सङ्गस अवार्डको सर्वोत्कृष्ट म्यूजिक भिडियो निर्देशन अवार्ड नन्दा बस्याल  जितेकी छिन् ।

नेपालका चर्चित कलाकारहरुको प्रस्तुति सहित दुबईको एभेरष्ट क्लवमा सम्पन्न भएको उक्त कार्यक्रममा नेपाली कला, संस्कृति, सष्ट्रा तथा सर्जकको सम्मानमा समर्पित रहेको आयोजकले बताएका थिए । अन्तर्राष्ट्रिय अवार्ड’ भनिएको उक्त अवार्डमा राष्ट्रिय, चलचित्र, आधुनिक, भजन, लोकदोहोरी, पप, तीज गीत, फेशनलगायतका विभिन्न २८ विधामा अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।

नेपालमा सौन्दर्य प्रतियोगिता तथा विभिन्न फेशन शोहरु आयोजना गरेर चर्चा कमाएको पेजेन्ट नेपालको सहकार्यमा भएको अवार्ड कार्यक्रममा नन्दालाई तिज गितको सर्वोत्कृष्ट निर्देशन बापत उक्त अवार्ड प्रदान गरिएको थियो ।
सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरमा २०४० सालमा जन्मिएकी नन्दा खेलाडी र कलाकारको रुपमा स्थापित छिन् । तेक्वान्दोकी ‘फाईभ डन’ नन्दाले कलाकारितामा पनि अब्बल बन्ने लक्ष्य राखेकी छिन् । गायिका, नायिक, नृत्य निर्देशक हुँदै निर्देशकसम्मको परिचय उनले बनाइसकेकी छन् ।
नन्दालाई खेलाडीको रुपमा जति चर्चित छिन कलाकारका रुपमा पनि उति नै लोकप्रिय छिन ।
चर्चित हाँस्यव्यङ्ग्य टेलिशृङ्खला ‘झ्याईकुटी झ्याई’ देखि अहिले उनी जनता टेलिभिजनबाट प्रशारण हुने नाटक ‘मानव’ मा अभिनय गरिरहेकी छिन् । करीव १ दर्जन विभिन्न संघ संस्थामा आवद्ध नन्दा समाज सेवामा समेत सक्रिय रुपमा लाग्दै आएकी छिन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको