Logo
27 Feb 2024    १५ फाल्गुन २०८०, मंगलवार

ताजा खबर

प्रभु बैंकका डेपुटी सीईओ मनोज न्यौपाने पक्राउ नेशनल मेडिकल कलेजद्वारा आयोजित निःशुल्क स्वास्थ्य शिविरबाट २१ सय बढी बिरामी लाभान्वित यार्चागुम्बाको निर्यात दोब्बरले बढ्यो दूधको भुक्तानी तुरून्तै दिन प्रधानमन्त्रीको निर्देशन कृष्ण कँडेलविरूद्ध यौन दुर्व्यवहारको मुद्दा दर्ता भजन शिरोमणी भक्तराज आचार्यको निधन

राष्ट्रिय क्षयरोग केन्द्रको निमित्त निर्देशकमा डा. केसी

admin

स्वास्थ्य मन्त्रालयले राष्ट्रिय क्षयरोग केन्द्र ठिमीको निमित्त निर्देशकमा डा. केदार नरसिंह केसीलाई नियुक्त गरेको छ। उनी यसअघि केन्द्रीय कारागारको अस्पतालमा कार्यरत थिए। केन्द्रका निर्देशक डा. शरच्चन्द्र बर्मा शुक्रबारदेखि उमेर हदका कारण सेवा निवृत्त भएपछि मन्त्रालयले केसीलाई निमित्त निर्देशकमा नियुक्त गरेको हो। नियुक्त भएपछि उनले आज केन्द्रमा पद बहाली गरेका छन्।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको