Logo
14 Apr 2024    २ बैशाख २०८१, आईतवार

ताजा खबर

भारतले नेपाललाई दियो ३५ एम्बुलेन्स र ६६ स्कुल बस लिंग परिवर्तन गरेकाले मागे तेस्रोलिंगीको नागरिकता नयाँ बर्षको दिन नुवाकोटमा माङ्चेभुमे जात्रा ‘अब २४ सै घण्टा काठमाडौँ जाग्छ’: प्रमुख कार्यकारी अधिकृत परियार उत्पादन श्रमसँग शिक्षा जोड्न आवश्यक : प्रेम सुवाल इजरायलमाथि इरानको ड्रोन आक्रमण

गायक सिमान्त सन्तोष र रमाको स्वरमा रहेको ‘कसरी भनु म‘’ सार्वजनिक(भिडियो सहित)

admin

गायक सिमान्त सन्तोष र रमा अर्यालको स्वरमा रहेको नयाँ गीत ‘कसरी भनु म‘’ सार्वजनिक भएको छ । संजय घिमिरेको शब्द, भीम विसिको सङ्गीत र आमोश तामाङको सङ्गीत संयोजन रहेको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको हो । लोमस पौडेलले निर्देशन गरेको गीतको भिडियोमा चन्द्र र प्रतिक्षा फिचरिङ छन् । लभ प्याट्रनको गीत उत्कृष्ट छ भने भिडियो पनि निक्कै राम्रो बनेको छ । अर्जुन सापकोटाले छायाँकन गरेको गीतको भिडियोलाई अमृत चापागाईंले सम्पादन गरेका छन् ।

‘मेरो दिल दुखायौ के पायौ‘’बोलको गीतबाट गायन क्षेत्रमा प्रवेश गरेका सिमान्तका थुप्रै गीतहरु चर्चामा छन् । विगत तीन वर्षदेखि गायन क्षेत्रमा तिल्लन उनका एक दर्जन भन्दा बढी गीत स्रोता र दर्शकको रोजाईमा परेका छन् । उनको ‘तिमी पूजाकी थाली हौ‘’ गीत लोकप्रिय गीतमध्येको एक हो । गायनमा थुप्रैअवार्डहरु पनि चुम्न सफल सिमान्त आफ्ना अन्य गीत जस्तै ‘कसरी भनु म, जीवन जिउने वहाना हौ तिमी‘’ले पनि श्रोतादर्शकको साथ पाउँनेमा आफू आशावादी रहेको बताउँछन् । ‘रमाजी र मैले एउटा राम्रो गीत ल्याएका छौ सुनेर हरेर प्रतिक्रिया दिनुहोला’, गायक सिमान्त भन्छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको