Logo
24 Sep 2023    ७ आश्विन २०८०, आईतवार

ताजा खबर

सन्दीपविरुद्धको मुद्दाको फैसला पेसी आज पनि स्थगित संसदीय समितिको बैठक बस्दै राहत शिक्षकहरूको आन्दोलन आज पनि जारी रहने सन्दीपविरुद्धको मुद्दामा आज सुनुवाइ हुँदै पाँच प्रदेशमा भारी वर्षाको सम्भावना प्रधानमन्त्री दाहाल र चिनियाँ राष्ट्रपति सीबीच भेटवार्ता

गायक म्याक्सको’दोधारमा छु ,जिवन मेरो हुन्छ कि झण्डुबाम’ सार्वजनिक(भिडियो)

Reporter

गायक म्याक्स नेपालको नयां गीत ‘दोधारमा छु ,जिवन मेरो हुन्छ कि झण्डुबाम’ बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । मोडल समेत रहेका म्याक्सको आफ्नै युटु्यूब च्यानल म्याक्स ईन्टरटेनमेन्टबाट उक्त भिडियो सार्वजनिक भएको हो । उनकै शव्द रहेको गीतलाई बावुल गिरीले संगीत संयोजन गरेका हुन । माईकल चन्दको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा मोडलहरु सुजल बम र गौरव हमाल फिचरिङ्ग छन ।माईकल स्टेप एण्ड आर्टसको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोलाई उत्सव दाहालले छायांकन र शिलन लम्सालले सम्पादन गरेका हुन ।

दर्जनौं गीत मार्फत नेपाली संगीत क्षेत्रका पारखीहरुको रोजाईमा परेका गायक म्याक्सले थुप्रै राष्ट्रिय अन्तराष्ट्रिय अवार्ड तथा सम्मान प्राप्त गरिसकेका छन । भारतका प्रतिष्ठित अवार्डहरु वाट पटक पटक सम्मानित भैसकेका गायक म्याक्स कतारमा वसेर लामो समयदेखि व्यवसायमा समेत सक्रिय रहदै आएका छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको