Logo
14 Jul 2024    ३१ असार २०८१, आईतवार

ताजा खबर

लागूऔषध कारोबार गरेको आरोपमा मलेसियन महिला पक्राउ पत्रकार अधिकारीलाई राष्ट्रिय पत्रकारिता पुरस्कार एवं सम्मान अमेरिकी पूर्वराष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पमाथि गोली प्रहार नयाँ प्रधानमन्त्रीको नियुक्ति आज, शपथ भोलि प्रधानमन्त्रीमा केपी शर्मा ओलीको नियुक्ति र शपथ आइतबार हुने कांग्रेस र एमालेद्वारा अध्यक्ष ओलीलाई प्रधानमन्त्रीमा नियुक्तिका लागि दाबी पेस

गायक म्याक्सको’दोधारमा छु ,जिवन मेरो हुन्छ कि झण्डुबाम’ सार्वजनिक(भिडियो)

Reporter

गायक म्याक्स नेपालको नयां गीत ‘दोधारमा छु ,जिवन मेरो हुन्छ कि झण्डुबाम’ बोलको गीतको भिडियो सार्वजनिक भएको छ । मोडल समेत रहेका म्याक्सको आफ्नै युटु्यूब च्यानल म्याक्स ईन्टरटेनमेन्टबाट उक्त भिडियो सार्वजनिक भएको हो । उनकै शव्द रहेको गीतलाई बावुल गिरीले संगीत संयोजन गरेका हुन । माईकल चन्दको निर्देशनमा तयार भएको भिडियोमा मोडलहरु सुजल बम र गौरव हमाल फिचरिङ्ग छन ।माईकल स्टेप एण्ड आर्टसको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोलाई उत्सव दाहालले छायांकन र शिलन लम्सालले सम्पादन गरेका हुन ।

दर्जनौं गीत मार्फत नेपाली संगीत क्षेत्रका पारखीहरुको रोजाईमा परेका गायक म्याक्सले थुप्रै राष्ट्रिय अन्तराष्ट्रिय अवार्ड तथा सम्मान प्राप्त गरिसकेका छन । भारतका प्रतिष्ठित अवार्डहरु वाट पटक पटक सम्मानित भैसकेका गायक म्याक्स कतारमा वसेर लामो समयदेखि व्यवसायमा समेत सक्रिय रहदै आएका छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको