Logo
14 Jun 2024    १ असार २०८१, शुक्रबार

ताजा खबर

प्राप्ति श्रेष्ठले पहिरन सफल भईन एसईई प्रिन्सेसको ताज प्रधानमन्त्रीद्वारा ४०० केभीको तेस्रो ठूलो हेटौंडा सबस्टेसन उद्घाटन श्रिया कार्की र विशाल बिष्ट बने मिस्टर एण्ड मिस ग्रेस एसईई पाचौं संस्करणको शिर्ष ताज बिजेता  निर्देशक माधवराज खरेल निर्देशित “मृत्युकोष”को छायाँकन सम्पन्न मानसिक थकान मार्ने प्रतिक्षालय हो मुस्ताङ्ग ताप्लेजुङमा पहिरोमा परी एकै परिवारका चार जनाको मृत्य

गायक युवराज छन्त्यालको ‘पैसा वाला हेर्छन’ सार्वजनिक(भिडियो)

Reporter

गायक युवराज छन्त्यालको नयां गीत ‘ पैसा वाला हेर्छन ‘ को भिडियो सार्वजनिक भएको छ । छन्त्यालकै शव्द तथा संगीतमा तयार भएको गीत उनको आफ्नै युट्युब च्यानल युवराज छन्त्याल ‘ Yubraj Chhantyal’ बाट सार्वजनिक गरिएको हो । कुमार थापाको एरेन्ज रहेको गीतको भिडियोलाई शिवन पोखरेलले निर्देशन गरेका छन । यादव देवकोटा,करिश्मा परियार तथा नविन पोखरेलको अभिनय रहेको भिडियोलाई आलोक वाग्लेले छायांकन गरेका हुन ।

सरोज केसीले सम्पादन गरेको भिडियोलाई क्यामेरामा विनय भारतिले सहयोग गरेका हुन । प्रवासमा रहेर पनि गीत संगीतमा सक्रिय छन्त्यालका थुप्रै गीतहरु सार्वजनिक भैसकेको छ । थुप्रै सफल गीतहरु संगीत तथा श्रृजना गरि सांगीतिक क्षेत्रमा फरक परिचय स्थापित गरिसकेका छन्त्याल राष्ट्रिय अन्तराष्ट्रिय अवार्डबाट समेत अवार्डेड भैसेका छन ।


लोकप्रिय समाचार
ताजा समाचार
धेरै पढिएको